schudlam 14 kilo w 5 tygodni!

  • Autor
    Odp.
  • Marcelinkowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    schudlam ostatnio bardzo duzo kilogramow! wyprobowalam metody thelifestyle.pl Asji Tsachigovej. szykam osob, ktore tez tego sprobowaly, moze wymienimy sie jakimis receptami? 🙂

    jatoja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja włażnie biorę zixiutang , w ciągu tygodnia schudłam 5 kg . Bardzo się ciesze , ale przede mną jeszcze długa droga .
    A ten Twój sposób ? O co w nim chodzi ? Nigdy nie słyszałam…

    Marcelinkowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    gratuluje! 5 kilo w ciagu tygodnia to bardzo duzo! 🙂 ale jestes pewna,ze tabletki to dobre rozwiazanie? tez probowlam juz koktajli,zupek, diet…i zawsze po prau miesiacach mi wracalo,z nadwyzka…:(
    moja kolezanka je juz tak od pol roku, chudnie caly czas i je wszystko na co ma ochote…tu bardziej chodzi o zmiane pewnych patronow i dbanie o swoje cialo-czyli zdrowo! obie mamy pelno energi,bo organizm dostaje czego potrzaebuje,wszystkie witaminy i mineraly. sama mam teraz egzaminy i normalnie nie moglabym myslec o zadnej diecie, ale w przeciwienstwie do innych ta daje energie,pobudza i oczywiscie poprawia humor…bo sie chudnie he he
    a chodzi o rozdzielenie bialek,weglowodanow itp ale to nie wszystko-bez bialego cukru (tylko naturalne jak miod,fruktoza itp), bialej maki. na poczatku organizm sie oczyszcza ze wszystkich toksyn przez to!
    ksiazke zamowilam przez internet, „Slim&Fit Formula sukcesu”
    mam kolezanke w holandii, tam to jest hit, podobno ludzie maja juz dosyc diet ktore niszcza organizm oraz efektu jojo, ta metoda podobno uzdrawia,wypieknia no i oczywiscie kilogramy zlatuja…na razie jestem na poczatku,czuje sie swietnie…jeszce nigdny tak dlugo nie wytrzymalam na jednej metodzie…pewnie dlatego,ze byly monotonne a tu samemu wybierasz co chcesz jesc 🙂

    jak dzialaja te tabletki co bierzesz? maja jakies skutki uboczne? i jak sie po nich czujesz?
    pozdrawiam

    agnieszka.mloda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    czy Wy sie nie boicie tych chinskich tabletek. przecież tego nawet wymówić się nie da a co dopiero jeżć, jakiż rok temu była afera z tabletkami chińskimi jakoby miały wywołać żmierć wielu osób.

    takie łykanie nieznanych specyfików, to za bardzo ryzykowne

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " schudlam 14 kilo w 5 tygodni!"

Przewiń na górę