"Kocham Cię jak siostrę"

  • Autor
    Odp.
  • Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Usłyszałam ostatnio od faceta, z którym łączyły mnie dożć głębsze relacje,że „kocha mnie jak siostrę”, gdzie ewidentnie wysyła mi sygnały z podtekstem erotycznym??
    Nie rozumiem ,tego – on tez nie udzielił mi jasnej odpowiedzi??
    Co to może znaczyć, moze podeżlecie mi jakież swoje pomysły, które pomogą mi spojrzeć na to uczucie z innej perspektywy??
    Pozdrawiam

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Ale to Twój mężczyzna?
    Jeżeli tak, to nie rozumiem.
    Ale jeżli nie jesteżcie Razem, on może po prostu bać się Twojej reakcji na poważne wyznanie.Albo przygotowuje się, żeby powiedzieć Ci po prostu ,,Kocham Cię”.

    Kiedyż mój dobry kumpel powiedział mi, że jestem dla niego jak młodsza siostra.Ja byłam w nim zakochana i zabolało mnie to również.
    Cóż, teraz jesteżmy Razem i bardzo się kochamy(bynajmniej nie tak, jak brat z siostrą :P) 😉

    Najważniejsza jest szczera rozmowa.
    Powodzenia!

    Cinek1988
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    SZCZERA ROZMOWA i jeszcze raz ROZMOWA 🙂

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ale to Twój mężczyzna?
    Jeżeli tak, to nie rozumiem.
    Ale jeżli nie jesteżcie Razem, on może po prostu bać się Twojej reakcji na poważne wyznanie.Albo przygotowuje się, żeby powiedzieć Ci po prostu ,,Kocham Cię”.

    Kiedyż mój dobry kumpel powiedział mi, że jestem dla niego jak młodsza siostra.Ja byłam w nim zakochana i zabolało mnie to również.
    Cóż, teraz jesteżmy Razem i bardzo się kochamy(bynajmniej nie tak, jak brat z siostrą :P) 😉

    Najważniejsza jest szczera rozmowa.
    Powodzenia!

    Na ten moment,to nie jest Mój mężczyzna;(
    Próbowaliżmy być razem,ale nam się nie udało,każde z nas się wycofało,ale teraz przybliżamy się do siebie, ja porostu zagłuszyłam uczucie na jakiż czas,ale dłużej nie mogę tego tak w sobie dusić:(
    I usłyszałam,że „Kocha mnie jak siostrę”

    Możliwe,że on się czegoż boi,więc spokojnie poczekam.

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Mhm… może on się boi znowu zaangażować, skoro oboje się wycofaliżcie…

    Skoro go kochasz,to mu to powiedz! 🙂
    Zaryzykuj! zrób pierwszy krok! życie jest zbyt krótkie żeby bać się zaryzykować!

    Do odważnych żwiat należy! 😉
    POWODZENIA!

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Skoro go kochasz,to mu to powiedz! 🙂
    Zaryzykuj! zrób pierwszy krok! życie jest zbyt krótkie żeby bać się zaryzykować!

    Wycofaliżmy się w następujący sposób:
    Ja powiedziałam mu,ze chciałabym spędzać z nim więcej czas, aby go poznać, aby zobaczyć,czy to się dalej będzie rozwijać w kierunku pogłębionego uczucia, a on mnie przytuli, pocałował, powiedział,ze cieszy się,że się odważyłam wykonać ten pierwszy krok,że się na niego otworzyłam,ale ON NIC DO MNIE NIE CZUJE.
    I teraz jest podobna sytuacja, więc boje się zrobić ten pierwszy, po raz drugi krok:(

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Rozumiem Twoje obawy.
    Cóż… skoro powiedział, że nic do Ciebie nie czuje, a potem, że kocha Cię jak siostrę, to po prostu zapytaj go wprost o jego aktualne uczucia do Ciebie.

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Rozumiem Twoje obawy.
    Cóż… skoro powiedział, że nic do Ciebie nie czuje, a potem, że kocha Cię jak siostrę, to po prostu zapytaj go wprost o jego aktualne uczucia do Ciebie.

    Porozmawialiżmy, chcemy być razem, bała się, ja też się bałam i boje,ale pożyjemy i zobaczymy co będzie dalej….
    Dziękuje za wsparcie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " "Kocham Cię jak siostrę""

Przewiń na górę