• Autor
    Odp.
  • bartek_p7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Mam pytanie do kobiet ale tez do facetow: jak wazne dla kobiet jest narzeczenstwo?czy robi dla Was roznice miec a nie miec pierscionka zareczynowego?czy jak facet sie Wam ożwiadczy to czujecie sie pewniejsze w zwiazku?
    a do facetow czy to dla Was tez jest takie wazne,czy tez czujecie sie pewniejsi w zwiazku?

    Malinka
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    No jasne ze czuje sie pewniej 🙂 To jest juz nastpny etap w zwiazku, cos wiecej niz tylko tzw „chodzenie” 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 1276
    • Maniak

    taaaa… ja w narzeczenstwie to bylam 3 miesiace. dosiwadczenia nie mam wielkiego jednak na podstawie tych 3 miechow nie odczulam zadnej roznicy. no oczywiscie po za tym ze sie chwalilam pierscionkiem

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Dla mnie narzeczeństwo to tak jak napisała malinka kolejny etap związku.To już jest coż poważniejszego niż zwykłe chodzenie.Oznacza to, że dwie osoby się kochają, chcą się pobrać,założyć rodzinę i spędzić z sobą całe życie
    Ajjj jakie to romantyczne

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 109
    • Odp.: 3716
    • Guru

    NO wlasnie…dla mnie to nie ma w sumie wiekszego znaczenia.tak samo moge kochac moja kobiete i myslec o przyszlosci.A dla niej sa wazne zareczyny…choc slubu nie planujemy. ale wazne bo poczuje sie pewniej…tego nie rozumiem wlasnie 😕

    bartek_p7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    NO wlasnie…dla mnie to nie ma w sumie wiekszego znaczenia.tak samo moge kochac moja kobiete i myslec o przyszlosci.A dla niej sa wazne zareczyny…choc slubu nie planujemy. ale wazne bo poczuje sie pewniej…tego nie rozumiem wlasnie 😕

    przepraszam zapomnialem sie zalogowac 🙄 to moj post jest 8)

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    a ja sie strasznei boje i narzeczenstwa i slubu. to chyba nie jest dla mnie. potrzebuje wolnosci. a juz samo narzeczenstwo to takie psychiczne ograniczenie. strasznie niedojrzala jestem.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    NO wlasnie…dla mnie to nie ma w sumie wiekszego znaczenia.tak samo moge kochac moja kobiete i myslec o przyszlosci.A dla niej sa wazne zareczyny…choc slubu nie planujemy. ale wazne bo poczuje sie pewniej…tego nie rozumiem wlasnie 😕

    Bo wiesz, dziewczyna gdy jest zareczona czuje sie pewniej.Dla mnie to jest bardzo ważne, ponieważ wtedy bede czuła że jestem dla Niego tą jedyną na…całe życie.Tylko tak to potrafie wytłumaczyc. Dla mnie chwila, gdy mój chłopak przyjdzie do mnie z kwiatami i się ożwiadczy będzie dla mnie bardzo ważna i to bedzie dla mnie na prawdę chwila szczęscia , która nie zapomnę do końca życia.Kobitki tak mają

    bartek_p7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    NO ja Was tyci rozumiem.ale jak ja zapewniam, ze dla mnie sie nic nie zmieni po zareczynach. czy dla Was sa tak wazne kwiatki i pierscien na reku?nie mozna zyc swobodnie kochajac sie w zwiazku?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Tak dla niektórych [!] kobiet jest to bardzo ważne, pierżcionek, kwiaty i cała ta otoczka zalatująca romantyzmem. Jak już pisałam wczeżniej zaręczyny jest to swego rodzaju „zabezpieczenie” na przyszłożć.Nie umiem tego innaczej wytłumaczyć

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    Okres narzeczeństwa trwał u mnie bardzo krótko…..Cos ok 3 miesiecy oficjnego narzeczenstwa. Czy to cos zmienilo? nie, niespecjalnie sie spieszylam do tego jak i samego małżeństwa. Nie czulam sie z tym pewniej ani nie traktuję tak sprawy po 8 latach małżenstwa. Ani mniej pewnie ani bardziej. Wszystko daje się zmienić niezależnie od pierżcionka, obrączki czy dziecka..Nic nie daje gwarancji ani pewnożci. Ważne zeby dobrze sie szanować i dbać o to zeby trwała ta miłożć jak najdłużej

    Kati
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem narzeczenstwo jest czyms,co umacnia zwiazek…
    to juz nie bedzie zwykle chodzenie,ale… ale cos powazniejszego ;]
    osobiscie nie moge sie doczekac buziaka i pierscionka -obym go tylko nie dostala w restauracji (oklepane) 😛

    xyz
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 1276
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Moim zdaniem narzeczenstwo jest czyms,co umacnia zwiazek…
    to juz nie bedzie zwykle chodzenie,ale… ale cos powazniejszego ;]

    no niby tego typu wypowiedzi sa prawdziwe. ale ten pierscionek nic nie zmienia. kazdy dzien wyglada tak samo jak ten z przed miesiaca.
    wyjscie do kina tez jest takie samo, jedzenie smakuje tak samo, zdrada boli tak samo, zazdrosc jest jak byla…

    to tylko pierscionek ktorym mozna sie pochwalic

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    a na ktorej rece nosi die pierscionek zareczynowy bo nigdy nie wiem…

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Na tej co obrączkę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Narzeczeństwo"

Przewiń na górę