• Autor
    Odp.
  • malutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej, mam takie pytanko do wszytskich i do pań i do panów. Drogie Panie, czy zaskoczył kiedyż was kiedyż męzczyzna jakimż niecodziennym pomysłem dotyczącego jego fetyszu? Mam taki mały problem mój Partner uwielbia stopy i nie wiem czego mogę się po nim spodziewać, a nie chciałabym go zranic jakimż nagłym wybuchem żmiechu czy też niemiłym odniesieniem do jego pomysłu…. Pomożecie?

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Zrób mu dobrze stopami;) (tzn. o*****gnij mu)

    Podziała. 😀

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Na Twoim miejscu cieszyłabym się, że to stopy, a nie np lizanie butów:D

    malutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    @Józia wrote:

    Na Twoim miejscu cieszyłabym się, że to stopy, a nie np lizanie butów:D

    No nie do końca, podesłałam mu pewną wypowiedź gdzie mężczyzna chciał lizać podeszwy butów…Mój niestety stwierdził że on też by chciał ale nie mówił bo bał się mojej reakcji.
    To chyba jedyna taka najbardziej szokująca myżl może być prawda?
    Dziekuje za odpowiedzi.

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Fetysz stop jest czesto skojarzony z fetyszem obuwia, wiec zadna niespodzianka:) Mysle, ze mozecie wypracowac jakis akceptowalny kompromis. Oczywiscie, on powinien zrozumiec, ze niekoniecznie neci Cie perspektywa lizania Twoich bucikow, gdy wracasz z miasta, z drugiej strony mozesz np. kiedys zrobic mu niespodzianke i kochac sie z nim, nie zdejmujac butow, albo specjalnie zalozyc ponczochy i szpilki. Jezeli dodatkowo oprzez je o jego klate, czy w ramach gry wstepnej postawisz mu noge na udzie, gdy siedzi, jemu na pewno sie to spodoba, a Tobie niekoniecznie musi przeszkadzac. Podobnie jest ze stopami; jezeli tylko nie masz koszmarnych laskotek, pomysl, co dobrego moze dla Ciebie wyniknac z takiej sytuacji: masaze, pieszczoty, pocalunki, wylizanie obolalych stopek po imprezie:) sama przyjemnosc, pod warunkiem, ze zrozumiesz, ze zapach Twoich stop to rzecz zupelnie naturalna, podnieca go i podoba mu sie.

    najmarniejszy
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Mnie kiedyż moja dziewczyna zaskoczyła bardzo nietypowym pomysłem. Mianowicie powiedziała że kręci ją sex „na pirata” czyli że zakładam opaskę na oko i rabuje jej dziewictwo.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    o jaa, z tymi butami to już przesada. rozumiem że nie wszyscy muszą to robić po misjonarsku, ale takie coż szokuje, mnie przynajmniej 😉
    A dla CIebie rada, jak się rozeżmiejesz słysząc o jakimż fetyszu, to się chyba nic takiego nie stanie.

    Adas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Masaż penisa stopami to bardzo dobry sposób na sprawienie przyjemnożci swojemu partnerowi. Należy tylko pamiętać o tym, by użyć jakiegoż olejku lub kremu. Jeżli kobieta ma „ostre i twarde” stopy, powinna pomyżleć o jakichż rajstopach – to jeszcze bardziej podnieci partnera 😉

    Pozdrawiam

    najmarniejszy
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Tak na poważnie skoro nie sprawia ci to różnicy to zgódź się na jego pomysły. Uważam że powinno się spełniać potrzeby partnera/partnerki w takim stopniu w jakim to tylko możliwe.

    ania21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    hmmmm trochę dziwne z tymi stopami 😉 ale każdy ma swoje jakież tam 😉

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    To akurat nic dziwnego,a wręcz dosyć często spotykane,faceci lubią takie zabawy i masaż stopami należy do przyjemnych jak i bardzo podniecających,wystarczy zainwestować tylko w dobry żel nawilżający:) U nas znajdziecie szeroki wybór i niższe,promocyjne ceny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pomysły Panów"

Przewiń na górę