• Autor
    Odp.
  • pinkmartini
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam,

    Mój pierwszy wpis na tej stronie 🙂 mam 28 lat i już wiem, że nie dane mi będzie cieszyć się włosami na głowie w późniejszym wieku. Chciałem Was dziewczyny zapytać, czy łysy facet też jest dla Was atrakcyjny? Co z łysiejącymi, bo to też specyficzny stan. Dodam, że nie jestem jakimż napakowanym abs’em, dodaje bo niektórym łysy kojarzy się zwykle z tego typu mężczyznami.

    dzięki
    pzdr

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    coz to geny: nic z tym nie zrobisz.

    jesli tylko nie zapuscisz zaczeski, bedzie ok.

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    łysy też człowiek.
    a poważnie, to nie ma dla mnie znaczenia, ile ma ktoż włosów na głowie. znam kilku łysych, którzy nie są napakowanymi dresiarzami i fajnie wyglądają jako łysi.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Dla mnie łysy z wyboru to kretyn, a nie z wyboru jest ok.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A mało to biznesmanów biega w garniturze i z łysą głową?! I wygladają całkiem ok! Lepiej być zadbanym i mieć ładnie ogoloną głowę niż mieć Macdonaldy (te zakola na głowie) do czubka czaszki i biskupią łysinę!
    Więc się nie przejmuj:)

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    co to to tak. Jesli już ktoż się ogoli ze względu na niechcęć do zakoli to jak najbardziej jest to dobry wybor.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja tam ole jak chlopak jest lysy niz ma warkocza 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    @Józia wrote:

    Dla mnie łysy z wyboru to kretyn, a nie z wyboru jest ok.

    Ja np. w dłuższych włosach wyglądam jak c**** i kujon, więc muszę się strzyc krótko, żeby wyglądać jak męski facet, a jak ogolę głowę to jak chuligan wyglądam 😆

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @zasadniczy wrote:

    Ja np. w dłuższych włosach wyglądam jak c**** i kujon, więc muszę się strzyc krótko, żeby wyglądać jak męski facet, a jak ogolę głowę to jak chuligan wyglądam 😆

    Zassadniczy, po przeczytaniu Twojego postu lałem ze żmiechu z piętnażcie minut… Doprawdy – jesteż niewyjęty! Cudoooo! Wiesz, możesz mieć jednak duże szanse u wielu kobiet z tą Twoją oryginalną inteligencją. Jestem nieomal pewien, Stary! Nie trać wigoru!

    Ja autorowi tematu powiem, żeby się nie stresował. Łysożć już od dawna nie jest czymż głupawym, a zwłaszcza ta – wynikająca z naturalnych przyczyn. Nie miej obaw i stresów. Kobiety też lubą takich facetów. Zresztą już Ci to powiedziały!

    Sam mam długie włosy: 1,2m, ale rozważam nad radykalnym skróceniem. Moje Drogie Panie, co myżlicie o krótkim irokezie? Podpowiem, że twarzy nie mam bardzo chłopięcej – raczej ostra męskożć… No, proszę, nie zbądźcie mnie oziębłym milczeniem…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Hard, po prostu mając odrożnięte włosy wyglądam jak grzeczny chłopiec 😉

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    jstem nietolerancyjna wobec irokezów

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    @zasadniczy wrote:

    Ja np. w dłuższych włosach wyglądam jak c**** i kujon, więc muszę się strzyc krótko, żeby wyglądać jak męski facet, a jak ogolę głowę to jak chuligan wyglądam 😆

    Zassadniczy, po przeczytaniu Twojego postu lałem ze żmiechu z piętnażcie minut… Doprawdy – jesteż niewyjęty! Cudoooo! Wiesz, możesz mieć jednak duże szanse u wielu kobiet z tą Twoją oryginalną inteligencją. Jestem nieomal pewien, Stary! Nie trać wigoru!

    Ja autorowi tematu powiem, żeby się nie stresował. Łysożć już od dawna nie jest czymż głupawym, a zwłaszcza ta – wynikająca z naturalnych przyczyn. Nie miej obaw i stresów. Kobiety też lubą takich facetów. Zresztą już Ci to powiedziały!

    Sam mam długie włosy: 1,2m, ale rozważam nad radykalnym skróceniem. Moje Drogie Panie, co myżlicie o krótkim irokezie? Podpowiem, że twarzy nie mam bardzo chłopięcej – raczej ostra męskożć… No, proszę, nie zbądźcie mnie oziębłym milczeniem…

    uwazam, ze jestes na to zwyczajnie za stary i bedziesz wygladal jak debil.

    niestety: co wypada nastolatkom, niekoniecznie pasuje facetom przed 30.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    @Józia wrote:

    jstem nietolerancyjna wobec irokezów

    Mi one kojarzą się z metrusami i p*****ami oraz bananami po solarze. Ale to nie znaczy, że każdego z modnym irokezem za takiego uważam. Co innego irokez punkowy, bo to już specyficzna fryzura, która nie jest modą i lansem

    plasko_buta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    lysy pan w stylu Bruce’a Willisa jest jak najbardziej przystojny 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja uwielbiam długie włosy u facetów, choć o ironio mój facet ma krótkie;p
    zawsze wyć mi się chce jak moi kumple żcinają tak długie włosy. Hard man, nie wiem jak w nich wyglądasz, ale nie żcinaj. Irokezy są okrrrropne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " łysy też kręci?"

Przewiń na górę