• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Gorzej jak już chłopak w moim wieku ma zakola 🙄

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    ogladalem program o reklamie szamponu dla łysiejących , bylo tam 5sekund przeznaczonych dla mezcyzny natomiast 7minut zostalo przeznaczone dla kobiet

    a pozatym, mamy plage wylysialych juz nastoletntich chlopców, czy niemartwicie sie tym kobiety?, czy takich chcecie miec partnerów?, taka jest piosenka , słowa z niej „Gdzie te chlopy” , czy szkoda wam ze wygineliżmy? czy dobrze wam sie powodzi? jak to jest?? macie odwage napisac jedno zdanie w odpowiedzi? macie 5minut w swoim zyciu na wyrażenie swoiej myżli?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Takie szampony to można sobie w tyłek wsadzić

    medoff
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    @Józia wrote:

    Dla mnie łysy z wyboru to kretyn, a nie z wyboru jest ok.

    ej ej ej… i tu się nie zgodzę! dlaczego każdy łysy to kretyn?? nie każdy łysy chłopak to dresiarz bądź kibol! Nie bądźmy tacy stereotypowi! to tak jakby mówić ze każda blondynka jest głupia! Jak można mówić o kimż że jest kretyn jak się go nie zna dziewczyno zanim coż napiszesz to trochę pomyżl.. myżlenie nie boli! 😈

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Kibice i niektórzy dresiarze są OK

    medoff
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Nie mówię że nie 🙂 sama lubię dresiarzy 😀 a co do wątku to wystarczy popatrzeć na kolesia który się nazywa Vin Diesel… jak dla mnie ideał faceta jeżli chodzi o wygląd 😀 i wkurza mnie jak ktoż mówi że każdy łysy to kretyn!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    No ale Vin Diesel ma już ponad 40 lat a i przerzedzenie włosów niewielkie, więc nie można powiedzieć, że jest on wyłysiały, a temat dotyczy mężczyzn mocno łysiejących

    Lestat
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Łysy ma swój urok ;D Eminem też nosi często łysy łeb i szalenie mi się podoba^^ A w późniejszym wieku podobno mężczyzna łysiejący jest bardziej atrakcyjny 🙂
    Jak nie ma włosów, to można zarzucić jakiż fajny kapelusz czy chustkę i bosko ;]

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Łysy ma swój urok ;D Eminem też nosi często łysy łeb i szalenie mi się podoba^^ A w późniejszym wieku podobno mężczyzna łysiejący jest bardziej atrakcyjny 🙂
    Jak nie ma włosów, to można zarzucić jakiż fajny kapelusz czy chustkę i bosko ;]

    Tylko, że Eminem raczej nie łysieje

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Często łysy z wyboru jest łysym z wyboru, gdyż doskonale wie, że włosy dłuższe mu nie pasują i już. Nie każdemu we wszystkim dobrze. Jeżli facet umie dobrać fryzurę do swojego wyglądu to ma ogromny plus 🙂

    Jak już pisałam – wolę dłuższe włosy, ale nie raz zdarzało mi się też „rzucić okiem” na łysego.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja siebie nie wyobrażam z jakimż łysym kółkiem, jak dziad bym wyglądał 🙄

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ale i tak uważam, że najbardziej żałożnie wyglądają młodzi, łysiejący faceci, z mocno przerodzonymi włosami, którzy zamiast się golić bawią się w różne fryzurki: półdługie włosy ala metro, długie włosy, „irokeziki”, „artystyczny nieład”, żelowanie fryzury, jakież zaczeski, pożyczki i inne żmieszne twory, z farbowaniem włosów łącznie 🙄

    choockolaka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    a mój facet zawsze nosil dluzsze (nie mowimy tu o wlosach do ramion tylko dluzszych ale scietych „na chlopaka”) az ktoregos dnia przyszedl nam do glowy pomysl zeby go ogolic na lyso i tak na spontanicznie to zrobilam.

    Szczerze mowiac duuuuuuuuzo bardziej podoba mi się jako lysy mezczyzna. ladnie ogolona i zadbana lysinka jest na prawde fajne! Przynajmniej w jego wykonaniu. Jest to tez dobre rozwiazanie dla facetow ktorzy nie maja czasu na ukladanie fryzur na zel lub po prostu tego nie lubia.

    Ale pamietajmy, ze jesli ktos sie na to decyduje nie zewzgledow koniecznych to jest to ryyzko czy aby na pewno bedzie dobrze wygladal 😛

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    choockolaka, ja nie słyszałem, żeby łysina się podobała kobietom. Przecież łysienie jest w jakimż tam stopniu oszpeceniem męskiego ciała. Znam kobiety, które mają ponad 30 lat, a nienawidzą one nawet tylko zakoli i skutecznie im to pozwala obrzydzić mężczyznę

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Mojej przyjaciółki facet ma 27 lat i jest już łysy jak kolano. A jeszcze kilka lat temu miał tylko niewielkie zakola…
    Tylko, ze on nie robi z tego wielkiego problemu, nie łazi i nie płacze wszystkim na około, że jest łysy. Po prostu jest i ma to w d**** 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " łysy też kręci?"

Przewiń na górę