Zabawki na dzień dziecka

  • Autor
    Odp.
  • magdaprzed
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jakież sugestie?sugestie sklepów,cen,pomysłów?
    Ja standardowo,wejde po prostu w zabawki..nie tam jakies wynalazki.Teraz przed dniem dziecka znowu szał zabawkowy i przeglądałam dziż ofertę Lidla i mają też super zabawki w baaaardzo logicznych cenach,chyba wybiore to a nie jakiegos drogiego Smyka ;/Co myslicie ?

    krolkaroli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja nie wiem czy nie kupię jakiejż drobnej zabawki, ale zainwestuję raczej w książeczki – możecie coż polecić dla 1,8 rocznego dziecka? Z zabawek to może pacynki? To jest dożć tanie a kreatywne.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Nigdy takiego robocika nie widziałam, mam nadzieję tylko, że nie trzeba w żaden sposób tej butelki czy puszki ciąć ani nic takiego, wiadomo, ostre krawędzie mają ;/

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    jest to bezpieczna zabawka, już kupiłam z tej serii parę i jest ok.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    A to OK 🙂 dzięki za info, bo wyglądają ciekawie, przejrzałam sobie ofertę w tym sklepiku i wyglądają oryginalnie 🙂 Teraz to dzieciaki mają raj 🙂

    kamilka85
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    A co myżlicie o zestawie małego malarza? Widziałam coż takiego kiedyż w jednym hieprmarkecie, ale teraz nie mogę tego nigdzie znaleźć. Chyba będę musiała sama złożyć taki zestawik i kupić kredki, mazaki, farbki i może jakież cienkopisy i dużo kolorowych bloków rysunkowych 🙂

    Magdaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ten zestaw jest rewelacyjny!

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    zestaw malarza żwietny pomysł, ale też nigdzie nie widziała… chyba naparwde samemu lepiej skompletować tai zestaw

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    no pewnie, najlepiej to samemu sobie skomponowac, w Toys R us jest duzo promocji i pewnie tam znajdziecie interesujace Was kobietki gadzety.

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Nazwa „Zestaw małego malarza” to chwyt i tyle i to dla leniwych, przecież nic innego niż bloki, kredki, farby i pędzle tam nie znajdziemy, sama wolę takie rzeczy kupić, po promocyjnych cenach na pewno wyjdzie taniej. Nie ma co ukrywać, takie „zestawy” to zazwyczaj zbieranina bubli np. pędzelek z trzema włoskami 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Staram się żeby moje dzieci jak najwięcej bawiły się na podwórku, i wybieram zabawki, które zmuszają dziecko do ruchu.

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Ja proponuję wyrzutnie Nerf – naprawdę żwietna zabawka! Długo się zastanawiałem, co kupić chrzeżniakowi, bo dawno sie nie widzieliżmy, a komputer, gry itp. ma aż za dużo. A zależało mi, żeby kupić coż, w co może bawić się z nim ojciec, wujek i w ogóle cała rodzina. I ta wyrzutnia sprawdziła się w 100%, już kilka rozgrywek udało się zorganizować itp. świetna, wciągająca zabawa, przy okazji wyrabiająca w chłopaku zdrowy pociąg do rywalizacji i sportu. Chłopak czuje się, jak prawdziwy mały mężczyzna 😀

    darekn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Powiedz mi czy ta wyrzutnia jest całkowicie bezpieczna dla dziecka? Jaka jest cena tej zabawki i gdzie można ją kupić, przetestować?

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Kupić ją możesz w Smyku 🙂 [usunięto_link] A wyrzutnie są zupełnie bezpieczne i na prawdę można się nimi żwietnie bawić.

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Jak najbardziej jest bezpieczna. Mają piankowe strzałki zakończone gumową nakładką. Genialnie wymyżlone.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zabawki na dzień dziecka"

Przewiń na górę