• Autor
    Odp.
  • ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    U Nas zawsze na Mikołajki są słodycze a zabawki na gwiazdkę. Już mam kupione dzieciom wszystkie prezenty. A wy?

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Na święta mam też zakupione wszystko 🙂 teraz ten ostatni tydzien do gwiazdki to staram się omijać wszelkie sklepy, bo to co się dzieje to strach się bać 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Masz rację, dlatego ja też wolę mieć kupione prezenty wczeżniej i nie zostawiać sobie zakupów na ostatnia chwilę, często też jest tak, że najlepsze jest sprzedane 😉

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Jedyne zakupy to przed samą wigilią będzie uzupełnienie kilku artykułów spożywczych, pieczywa etc., ale nie ma mowy o bieganiu po sklepach z zabawkami, grami, książkami bo dantejskie sceny teraz wieczorami tam są:D

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    gry i zabawy edukacyjne zawsze na czasie:)

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No w sumie tak 🙂 zmiejaą się z czasem ale zawsze te edukacyjne zabawki są popularne 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No w sumie tak 🙂 zmiejaą się z czasem ale zawsze te edukacyjne zabawki są popularne 🙂

    powiedziałbym > kreatywne 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No też racja, teraz tak mocno się promuje tą kreatywnożć także wżród dzieci 🙂 ale to często w rzeczywistożci tylko zmiana nazwy 😀

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    A trafiła któraż z Was ostatnio na coż fajnego dla chłopca wiek 5-6 latek??

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    A trafiła któraż z Was ostatnio na coż fajnego dla chłopca wiek 5-6 latek??

    ja ostatnio kupiłam elektroniczną kostkę do gry DICE + z grami dla 5-6 latków, bardzo fajny pomysł an prezent i rozrywka dla całej rodziny, nie tylko dla malucha.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    U nas jest miłosć do tych lalek Lady stump, wkrótce zamawiam na 1 czerwca : [usunięto_link]

    anna100
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Gry planszowe jako prezent dla dzieci są zawsze dobrym pomysłem. Moje 3-letnie bratanice lubią grać w domino i memo. Są też planszówki – takie łatwe wersje chińczyka, z zadaniami dla małych, np. z Kubusiem Puchatkiem – zresztą równie fajne i przede wszystkim niedrogie. Na krolestwodzieci.pl ok 20-30 zł.

    Cobi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Racja. Gry planszowe przeżywają drugą młodożć. Zabawki, które wymagają od dziecka pewnej sprawnożci zazwyczaj też nie nudzą się zbyt szybko. Dodatkowo wszystkie gry, w które można bawić się wspólnie dodają im dodatkowego uroku.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    dlatego ja zdecydowałam się na gry elektroniczne bo dzieciaki też tutaj ćwiczą swoją zręcznożć no i się nie nudzą tak szybko ponieważ grają na laptopie a to bardzo się im podoba.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    O i już mam pomysł na prezent 🙂 Mój mały lubi gry planszowe i lubi gry na tablecie, taka kostka na pewno mu się spodoba. Sama jestem ciekawa jak się tym gra 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zabawki na dzień dziecka"

Przewiń na górę