• Autor
    Odp.
  • darekn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Bezpieczeństwo to podstawa. P.S. Strzałki zakończone rzepem to strzał w przysłowiową „10” dzięki temu nie mamy problemu z ocenieniem w jaki punkt na tarczy trafiliżmy.

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Zgadzam się, bezpieczeństwo to podstawa przy zakupie zabawki dla dziecka. W Nerfie na szczężcie zadbali o bezpieczeństwo i przy okazji dało to żwietne rozwiązanie w postaci tych strzałek.

    darekn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Pomysł ze strzałkami był rewelacyjny. Są trwałe, bezpieczne, a nawet niektóre modele żwiecą w nocy (wtedy problem ze znalezieniem ich na podwórku po zmroku znika). Polecam stronę [usunięto_link] Odwiedź ja i zostań Agentem Nerf!

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    Oj cos Was podejrzanie dużo z tym Nerfem;)

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Jak się zastanowić, to w sumie racja 😀 Ale widocznie zawiązał się tu klub Nerfa. Fajna z nimi zabawa, dlatego dużo pozytywnych wypowiedzi na jego temat. Ot, i cała tajemnica.

    darekn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Myżlę, że warto pisać o tym co warte jest uwagi. Dodatkowo dzielenie się pewnymi informacjami zawsze może być pomocne. P.S. Hmm założenie klubu na forum nie byłoby głupim pomysłem:-)

    ciekawskaiwa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja też slyszałam wiele interesujących i pochlebnych opinii na temat tych wyrzutni. Dają one podobno wielkie możliwożci dla rozwoju wyobraźni dzieci, a przede wszystkim zmuszają nasze pociechy do ruchu na żwuezym powiertrzu w gronie przyjaciól. Wygladają na bardzo bezpieczne dla dzieci i daja możliwożci zabawy zarówno w domu jak i na powiertrzu. Polecam odwiedziny strony NK [usunięto_link] można zbależc wiele ciekawych pomysłów, na gry i zabawy.

    ciekawskaiwa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Kupiłam wyrzutnie wodna dla syna. Super! dzięki za namiary i informacje o produkcie. Najciekawsze są zabawki, które spowodują, że nasze dzieci wyjdą na żwieże powietrze i aktywnie spędzą czas. Myżlę, że wyrzutnie nerf znakomicie się do tego nadają. Jestem zachwycona podobnie jak moje dziecko.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Jak widać teraz powstaje coraz wiecej zabawek dla najmłodszych,a le nie tylko takich do bezsensownej zabawy ale jak w przypadku takiej wyrzutni- aktywnożci i zdrowej rywalizacji od naszych dzieci.

    kalina.kot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Polecam klocki konstrukcyjne. Fajna zabawa ucząca logiki:)

    darekn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    @Katrina30 wrote:

    a jaką wyrzutnię bo coż nie mogę doczytać?

    Chodzi o wyrzutnie Nerf. Jest sporo różnych modeli np wyrzutnia na dyski lub na strzałki. Zabawka jest całkowicie bezpieczna dla naszych dzieci.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    A jest tych zabawek tyle, że na prawdę można oszaleć 😉 Mój syn co raz przybiega do mnie z jakąż nowiną, że gdzież w reklamie albo u kolegi widział super zabawkę 😉

    darekn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Wiadomo, że dzieci chcą mieć to co ich rówieżnicy. Reklama robi swoje ale odkąd mój syn ma wyrzutnie Nerf to od dłuższego czasu nie chce mieć innej zabawki:-)

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    No to już niedługo drogie mamy bedziemy poszukiwały zabawek na mikołajki. Macie juz moze jakies swoje pierwsze ustrzelone zabawki ? Ja chyba skusze sie na te Nerfy 😉

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Heh, tak to jest, jak się już pójdzie do sklepu z zabawkami to zawsze COś 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zabawki na dzień dziecka"

Przewiń na górę