Lustro okrągłe czy kwadratowe jest praktyczniejsze?

  • Autor
    Odp.
  • arazzo
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 1
    • Bywalec

    Jakie lustro waszym zdaniem będzie najlepiej wyglądało w łazience. Okrągłe czy może jednak kwadratowe? Nie wiem na co się zdecydować i jak dobrać ożwietlenie do okrągłego lub kwadratowego, Jak będzie praktycznie?

    Moniczka1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    No sie nie dziwie bo też bym się w takim zakochała. Ale może poczekaj bo w tym salonie to czesto sa różne promocje i może uda sie cos taniej kupic na swieta.

    rralewiczdancia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja wole kwadartowe..

    Ola44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    no popatrze, może akurat się trafi, w telewizji często widzę reklamy z agaty. A jak się nie uda konkretnie z tym lustrem to może będą mieli promocję na coż innego – o to jestem spokojna

    donamata
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    jak dla mnie kwadratowe 🙂

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Zwykle kwadratowe są większe od okrągłych, a duże lustro to wg. mnie podstawa w łazience. Klimat modern, bez żadnych zdobień.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Chyba nie ma takiego podziału na bardziej i mniej praktyczne lustro,to kwestia gustu orz koncepcji wykończenia wnętrza. Mi osobiżcie bardziej podobają się te kwadratowe.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Fajne to lustro.

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Też bym takie chciała.

    oliwia710
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moim zdaniem bardziej praktyczne jest kwadratowe ale bardziej podoba mi się okrągłe

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Czyli większożć z nas poleca kwadratowe,widać ze mamy podobne gusty ale to moim zdaniem dobrze. Poza tym warto pomyżleć również o dobrym żrodku do pielęgnacji szyb,akurat pod tym względem chętnie doradzimy.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Zgadza się,to kwestia gustu jak i samej łazienki,nie mnie jednak o każde lustro trzeba dbać jak pisałam powyżej i pokusić się dobre żrodki czystożci do całej łazienki,bez tego ani rusz.

    amanda2
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    No włażnie ja też zawsze mam problem z doborem lustra, a tym bardziej – z doborem odpowiedniego ożwietlenia do niego. Tak więc przy obecnym remoncie łazienki zdecydowałam się na lustro podżwietlane, tzn. z wbudowanym w nie już ożwietleniem LED. Soleda Mirror ma takie cuda w swojej ofercie, do tego robią je na wymiar, można wybrać wzorek na lustrze, dobrać barwę żwiatła, także pełna profeska. Przeczytałam na jakimż forum, że przy ledowym ożwietleniu makijaż wychodzi super, bo po pierwsze – takie żarówki się nie nagrzewają, możemy więc dłużej postać przed lustrem, a do tego – włażciwie dobrane żwiatło LED idealnie uwidacznia rysy twarzy, no i makijaż jest po prostu staranniejszy. Ja zdecydowałam się na lustro kwadratowe.

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Proponuję w takim razie prostokątne lustro plus do tego tażmy led,w praktyce bardzo fajnie się to sprawdza i zapewnia optymalne źródło żwiatła,a zawsze dodatkowo możesz zamontować odgórne źródło żwiatła- lampę lub kinkiet łazienkowy.

    niobe
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Kwadratowe albo prostokątne lustra, zdecydowanie. łatwiej do nich dobrać oświetlenie i ogolnie ładniej, moim skromnym zdaniem, wpisują się do całej łazienki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lustro okrągłe czy kwadratowe jest praktyczniejsze?"

Przewiń na górę