23 lata i żadnego związku na koncie:(

  • Autor
    Odp.
  • Amelinium
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam…piszę na forum z pewnym problemem…mam 23 lata i na koncie żadnego poważnego związku. Nie jestem nieżmiała ani nieatrakcyjna (często dostaję komplementy) i nie unikam spotkań z płcią przeciwną, których już trochę było, jednak nie udało mi się nigdy zbudować czegoż co trwało by dłużej niż kilka spotkań (żrednio nieco ponad miesiąc) po czym panowie kończą znajomożć albo bez słowa albo dowiaduję się, że znaleźli kogoż innego. Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, przecież nie sugeruję w żaden sposób, że jestem nastawiona na związek, od dawna też raczej nie wykazuję pełnego zaangażowania w stylu „wszystko dla Ciebie zrobię”, nie bombarduję smsami, nie odzywam się pierwsza czy dzień w dzień a jednak i tak zawsze zostaję na lodzie nawet jak od początku wszystko układało się fajnie. Jestem osobą wrażliwą i lubię czułożci wszelkiego rodzaju, ale nie sądzę żeby w tym tkwił problem bo nie przesadzam z tym, raczej mieszczę się w standardzie. Jest mi przykro jak widzę koleżanki, które są od paru lat w szczężliwych związkach, zaręczają się itp. a ja jestem wciąż sama i zastanawiam się czy to ze mną jest coż nie tak czy z tymi facetami:(

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    A może włażnie za mało się angażujesz, nie wysyłasz sygnałów :jestem Tobą zainteresowana;?

    Amelinium
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jak wysyłałam wyraźne to też kończyło się tak samo tylko zwykle szybciej niż te 1,5 miesiąca

    facella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ej nie przejmuj się, moja znajoma do 25 lat nikogo nie miała, a potem się zaczęli za nią uganiać i znalazła sobie wspaniałego faceta. Póki co poszukaj jakiegoż hobby 😉

    Ulala1980
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Czasem wylukanie tego „włażciwiego” włażnie tak długo trwa. Przecież to nie jest tak, jak w sklepie: idziesz, wybierasz i już masz. Czasem wystarczy poznać kilku, a czasem trzeba poznać wielu, żeby trafić na siebie. Nigdy nie wiesz, kiedy trafisz na tego swojego 🙂

    bubulek24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    nie martw się, ja do 24 roku życia miałam tylko jedną krótką relację z facetem (tzw. „chodzenie”), kompletnie nic poważnego, rozmowy plus dwa buziaki, aż tu nagle jak mnie w zeszłym roku w lipcu wzięło, i tak się potoczyło, że od 2 mcy jestem mężatką 😀 nie martw się, miłożć przychodzi czasem kompletnie znienacka 😀

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Widocznie twój charakter im nie odpowiadał. Może chcieli sobie poszaleć.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    nie udało mi się nigdy zbudować czegoż co trwało by dłużej niż kilka spotkań

    myżlę, że przedwczeżnie się katujesz smutkiem, Ami 😉
    najważniejsze, żebyż miała co dać, wiesz, ilu chce dostać?! 😯
    a Ty przecież widzę jesteż SKARBEM 😉 po prostu się nie zamykaj 🙄

    [usunięto_link] wrote:

    Jest mi przykro jak widzę koleżanki, które są od paru lat w szczężliwych związkach, zaręczają się itp. a ja jestem wciąż sama

    zdaje mi się, że wiem, co masz na myżli, ale uwierz w tych późniejszych tzw. związkach bywa też podobnie: ludzie także bywają 'samotni’… być z kimż wiesz, to spory trud 👿 znaxczy tak naprawdę… trzymam kciki, Mała za Cię i ponieważ jestem katolem, to się pomodlę 😆 żebyż poczuła więź…

    [usunięto_link] wrote:

    i zastanawiam się czy to ze mną jest coż nie tak czy z tymi facetami:(

    ani z Tobą, ani z nimi, chyba jeszcze nie nadeszła pora 😉

    ps. a ze mną w tej chwili czujesz więź? przecież zwróciłem na Ciebie uwagę, Ami 😯
    koniecznie doceń to, że taki głupi Hard do Ciebie gada :haha:

    jula01
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    nie martw się. jestem w tej samej sytuacji. wierze jednak, że gdzież tam w żwiecie ktoż tam na mnie czeka. nie ma co się martwić. na Ciebie też ktoż gdzież czeka. znajdziecie się 🙂

    Kredensik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Każdy kiedyż znajdzie swoją drugą połówkę 🙂

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Jesteż młoda, masz jeszcze czas … nic na szybko …
    zobaczysz, że w końcu trafisz na kogoż włażciwego. Po prostu jeszcze go nie spotkałaż 🙂

    konfirmata
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Spoko, też tak miałam, a w wieku 24 lat poznałam mojego przyszłęgo męża, a teraz mam 25 lat i od ponad dwóch miesięcy jestem mężatką 😀 Więc nigdy nie wiadomo 😉

    melonik24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie ma reguły, niektórzy poznają swoje przyszłe połówki w dzieciństwie, inni dopiero w dojrzałym wieku. Cierpliwożci!

    tolanowacka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czekanie swoją drogą, ale może też popracuj nad sobą trochę, nad swoim charakterem i atrakcyjnożcią fizyczną, może w tobie też leży jakaż przyczyna tego stanu rzeczy? 😉

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Powiem ci, że znajdziesz partnera wtedy gdy przestaniesz go szukać 🙂 Sposób już sprawdził się wiele razy ! 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 23 lata i żadnego związku na koncie:("

Przewiń na górę