• Autor
    Odp.
  • lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Witam, ma problem taki mały w sumie to już nie wiem czy to normalne czy też nie 🙄 . Z dnia na dzień z miesiąca na miesiąc mam coraz mniejszą ochotę na sex :(. Teraz można powiedzieć że nie mam juz w ogóle 🙁 . Nie wiem co jest ze mną nie tak , po prostu TRAGEDIA. Robiłam już sobie badanie na tarczyce TSH czy jakoż tak, sądzilam że może w tym jest problem , ale wynik jest ok, co robić ??? cierpi na tym moje małżeństwo 🙁

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja tez mialam podobny problem jakis czas temu. Trwalo to ok. trzech tygodni. Na szczescie samo przeszlo.
    Jesli chodzi o Ciebie,to moze sprobuj zrobic jakis romantyczny klimat typu swiece i romantyczna kolacja z fajnym zakonczeniem… 😈

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Dzięki za odzew 😉
    Z partnerem niby wszystko oki 🙄
    Włażnie jak to jest z tym poziomem libido ? można go jakoż zbadać jakimż badaniem ? 😳 , już nie wiem gdzie szukać przyczyny 🙁

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Ja tez mialam podobny problem jakis czas temu. Trwalo to ok. trzech tygodni. Na szczescie samo przeszlo.
    Jesli chodzi o Ciebie,to moze sprobuj zrobic jakis romantyczny klimat typu swiece i romantyczna kolacja z fajnym zakonczeniem… 😈

    w ogóle mnie to nie kręci :((((, jakież romantyczne kolacje , bo jak sobie pomyżlę o sexie to mi sie coż robi, tak nie odrzuciło 😐

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Też o przechodziłem. Są dwa możliwe powody. Albo partner nie wzbudza u nas już zainteresowania albo kochamy się w sposób monotonny i szablonowy. U mnie włażnie ta druga przyczyna spowodowała zastój. Długie rozmowy o własnych fantazjach i zrealizowanie co nieco z tego zakresu zmieniło bardzo wiele w naszym związku na lepsze.
    Jeżeli nie masz żadnych fantazji seksualnych i naprawdę nie interesuje Cię temat seksu to rzeczywiscie może byc problem trudny do rozwiązania. O ile brak seksu Tobie może nie przeszkadzac, o tyle partnerowi raczej będzie przeszkadzał. Mężczyzna musi co jakiż czas, przeważnie co kilka dni, pozbyc się zapasu nasienia, a masturbacja nie jest tu chyba najlepszym rozwiązaniem.

    Berdysz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Przede wszystkim nie traktuj seksu jako czegoż do czego powinnaż się zmuszać.
    Zastanów się – może po prostu jesteż przemęczona.

    A może musisz sobie zrobić krótką przerwę…

    Myżlę że Twój partner to zrozumie.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Przede wszystkim nie traktuj seksu jako czegoż do czego powinnaż się zmuszać.
    Zastanów się – może po prostu jesteż przemęczona.

    A może musisz sobie zrobić krótką przerwę…

    Myżlę że Twój partner to zrozumie.

    dokładnie, zmuszanie pogłębi problem.

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Dzięki dziewczyny. No własnie u mnie to jest tak że te fantazje juz nie istnieją , kocham swojego partnera , nie chce mu o tym mowic jakie mam do tego podejscie, bo wiem ze to tylko pogorszy on wine wezmie na siebie, relacje między nami stanął sie nie do zniesienie nie wiem co czynić dalej, powiedzcie jak z tym libido jest ?????

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    A moze to jest tak ze bierzesz tabletki antykoncepcyjne nieodpowiednie dla Ciebie, zle dobrana pigulka moze bardzo oslabic libido, moze ostatnio zmienialas je na inne, lub jakas metode antykoncepcyjna zmienilas wlasnie na tabletki?

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    nie chce mu o tym mowic jakie mam do tego podejscie, bo wiem ze to tylko pogorszy on wine wezmie na siebie, relacje między nami stanął sie nie do zniesienie nie wiem co czynić dalej

    Myżlę, że rozmowy nie unikniesz wczeżniej czy później. Jak będziesz się zgadzać na seks to będzie dla Ciebie męczarnia i on to zauważy. Wtedy będzie myżlał, że nie potarfi Cię podniecić. Jak będziesz unikać seksu to bedzie tak samo. On uzna, że go odrzucasz jako patrnera do seksu. Nie chcę nic doradzać bo każdy sam kowalem swego losu, ale ja gdybym był kobietą z Twoimi problemami to bym porozmawiał z facetem. Myżlę, że wobec niego to byłoby uczciwe. Jeżeli Cię kocha to zrozumie i walkę o dalsze Wasze wspólne życie będziecie toczyć razem. Będzie starał się pomóc Tobie i sobie zarazem.
    Ale to tylko moje zdanie i Ty nie jesteż mną, a ja nie jestem nawet kobietą. Zdecydować musisz sama.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " :(("

Przewiń na górę