• Autor
    Odp.
  • Milenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    tak wyszlo ze tego dnia przypada dzien MEZCZYZNY:) i trzeba by pomyslec aby ten dzien byl jakis wyjatkowy 😆 czy ktos ,ma jakis konkretny pomysł?mi kilka chodiz po głowie ale nie moge sie zdecydowac ,piszcie co wam przyjdzie do głowy:)

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Od kiedy wogle obchodzi się żwięto mężczyzn, czy też dzień chłopaka?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Hmm z tego co słyszałam to jest jeszcze jakiż inny termin, uznawany za dzień mężczyzn. Ale na pewno taki dzień nie jest tak obchodzony jak Dzień Kobiet. 8)

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Taka żciema to jest i już 😈 Zawsze coż kupię mojemu facetowi ale to jest takie sztywne. bardziej mi się to żwięto kojarzy z liceum jak kupowalysmy z dziewczynami prezenty dla chłopaków z klasy, żeby oni tez nam kupili na dzień kobiet 😕

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    A ja nie obchodzę dnia kobiet jak nie muszę. Wkońcu ma być równouprawnienie. Mamie czy kobiecie swojej składam życzenia i coć daję. Ale jakież koleżanki z pracy to olewam równo. Chyba, że są wyjątkowo miłe, co jest rzadkożcią.

    angela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja mam ten plus ze obecnie jestem w paryzu i mysle nad tym aby jechac pod wieze a dokladniej na wieze na sama gore…..wedlug mnie nie wazne jak ten dzien sie obchodzi wazne zeby bylo milo…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 30 wrzesnia"

Przewiń na górę