• Autor
    Odp.
  • czarna909
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    mezczyzni czy wy naprawde czasem boicie sie az tak bardzo zblizyc do upatrzonej dziewczyny ze w koncu dajecie sobie spokoj czy tez moze sila uczuc nie jest tak silna?albo moze jest az tak silna ze wolicie nie ryzykowac odrzucenia?Jestem bardzo cieakwa opinii panow….

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    a jest cos takiego ze wielu facetow bardziej boi sie odrzucenia niz samotnosci ;p
    mi sie wydaje ze to kwestia doswiadczenia, potem to mija, podchodzi sie na poczatku do kobiety z wiekszym dystansem i juz nie ma takich problemow

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja się boję. Jak mi się jakaż podoba, to wolę marzyć i gdybać jakby to było, jakbyżmy byli razem, niż do niej podejżć 😀

    czarna909
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ale czemu tak?nie lepiej zaryzykowac?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    no lepiej, kto nie ryzykuje ten nic nie ma
    ale widocznie takie wnioski nie sa oczywiste dla kazdego :d

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie jestem jeszcze gotowy na to, mam za dużo kompleksów i niedociągnięć, startowanie do dziewczyny byłoby z mojej strony nietaktem, wręcz obrazą jej i wyglądało by żmiesznie i żałożnie. Żeby będąc takim jak i startować do panny, to trzeba być bezwstydnym 😀

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    zasadniczego nie sluchaj bo jest glupi

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    zasadniczego nie sluchaj bo jest glupi

    Jak masz tak pisać o mnie, to wcale nie pisz. A głupi nie jestem, znam po prostu swoje miejsce w szeregu. Niech o kobiety się biją faceci, którzy są fajni i na nie zasługują, ja im nie będę odbierał pola do manewrów. Pierwszeństwo należy do lepszych!

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    no przyznam ci racje
    sa lepsi bo nie sa glupi

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja się za głupiego nie uważam, po prostu swoje miejsce w szeregu znam, a Ty mnie nie musisz oceniać

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    a czego oczekujesz od ludzi na forum, ktorym sie uzalasz od dosc dawna ze jestes nedzny i znasz miejsce w szeregu?
    mozemy tylko przyznac ci racje

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    a czego oczekujesz od ludzi na forum, ktorym sie uzalasz od dosc dawna ze jestes nedzny i znasz miejsce w szeregu?
    mozemy tylko przyznac ci racje

    no tu z miszczem musze się – niestety 😉 “ zgodzić¦ Zasadniczy, otóż stosujesz tzw. pętlę myżlową “ krótko mówiąc: coż, a jednak nic! 😆 ja Cię uważam za inteligentnego Gożcia, tyle że mnie wpierdzielasz do żaruuu¦ 😀 ale chyba o to Ci chodzi, co?

    gdybyż jednak trochę był szczery “ polecam częste zagadywania dziewczyn “ będziesz miał lepszy ogląd rzeczywistożci¦ te bidule też nie są aż takie pewne, zdecydowane, a już wyrachowane!? uwierz hard-manowi, ja się tam żadnej nie boję¦ 🙄

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    te bidule też nie są aż takie pewne, zdecydowane, a już wyrachowane!? uwierz hard-manowi, ja się tam żadnej nie boję¦ 🙄

    spieprzaj cioto!

    obrażaj sobie swoją przepiękną, ale od reszty się odwal. Jesteż bezczelnym gnojem. Daruj sobie przezywanie nas bidulami, niezdecydowanymi i niewyrachowanymi.

    Kiedy do ciebie to w końcu dotrze, że charaktery ludzkie dzielą się na tyle ile jest ludzi, a nie na męskie i żeńskie?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    eeej…

    chyba jednal nie wszystkie jestesmy „bidulami”. o mnie np. napisales przeciez, ze moge z latwoscia kazdemu nastukac 😆

    jestes strasznym kretynem.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    oj dajcie spokój, nie kłóćcie się 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ???"

Przewiń na górę