• Autor
    Odp.
  • KATARZYNA21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Chciałabym się zapytac czy kroż z was ma obrazek przedstawiajacy ćwiczenia podane w temacie.I jak je nalezy wykonywac

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    są na stronkach internetowych

    kassiulaa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    robiłam 6 i przyznam, ze efekty nie bbyły rewelacyjne. ja polecam cwiczenia znanej fitness kobitki Tamilee 🙂

    Molinezja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mi po całym programie aerobicznej szóstki ubyło 6 cm w pasie. Poza tym swietnie mi się wyrobił nawyk codziennej gimnastyki. Miałam taka tabelke, w którą wpisywałam date i godzine ćwiczeń, więc nawet jak nie miałam za bardzo czasu to rzucałam się na podłoge i cwiczyłam, bo jakos tak głupio było zostawic linijke bez daty i godziny 🙂

    Teraz zaczełam program od nowa, dzisiaj mój 3 dzień.

    ANIAT
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Dzięki Wam za nawiązanie do tego tematu, włażnie szukałam jakiż fajnych ćwiczonek, włażciwie cyklu ćwiczeń, które by mnie codziennie mobilizowały do ćwiczeń.
    Dzisiaj ćwiczyłam 2 dzień, poszło mi lepiej niż wczoraj. Zmierzyłam się w brzuchu i za 40 dni podam Wam efekty.

    Mam mały problem z 5 ćwiczeniem, niektórzy mowią o tym rowerek inni nożyce. Jak to wykonujecie – powtórzenia za jednym zamachem tzn w powietrzu np 8 powtórzeń czy np nożyce i nogi na podłogę?

    ANIAT
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Co robić po wykonaniu 6 WEIDERA. Mam rozruszane kożci, więc chciałabym dalej ćwiczyć ale nie mam pomysłu jakie wykonywać ćwiczonka. Liczę że mi ktoż coż podpowie.
    P.S. wykonywanie ćwiczeń”6 weidera” to czysta przyjemnożć

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    ja osobiscie polecam zakupic karnet na silownie wykonywane tam cwiczenia aerobowe moga jedynie pomoc a racze4j nie zaszkodzic skoro „6” przyniosla dwa efekty:)

    Kianit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    trzy 😛

    ja też z ciekawożci zaczęłam to ćwiczyc i przyznam: przyjemne 😀

    czuję wiekszę napiecie mieżni brzucha 😀

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    A6W jest super sama też ćwicze już jakiż czas!!
    W brzuchu ubyło mi 10 cm a w biodrach po 3 na każde:)
    Jestem bardzo zadowolon z tych ćwiczeń i uważam że powinno być więcej takich które pomogą nam zlikwidować zapasy..
    Niektórzy uważają że jest ciężko to cwiczyć ale to tylko kilka dni nawyku i wchodzi w krew:)
    Polecam gorąco wszystkim:)
    a po tych ćwiczeniach może lekkie brzuszki przysiady skrętoskłony skakanka..
    ja chodzę dodatkowo na ABT:)

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Jezuu dziewczyny, wy to naprawde cwiczylyscie? od poczatku do konca? :>
    jak tak to gratulacje.. ja nie dalam rady. moze mam tak slabe miesnie? nie wiem…

    ale wlasciwie smiesza mnie troche wypowiedzi, ze to bylo „przyjemne”.. te osoby albo maja juz bardzo wycwizone miesnie, albo sa masochistami 😛 😛 wielu moich kumpli to cwiczylo i to takich, ktorzy od dlugiego czasu na silownie chodza i nawet oni twierdzili, ze A6W to naprawde ciezkie cwiczenia.. i brzuszek ladnie po nich napier… yy.. boli 😛
    jeden z moich kumpli nawet sobie zajebiscie klate wyrzezbil A6W, ze mrau 😀

    MumineK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja jestem włażnie w 9 dniu i nie męczą mnie te ćwiczenia, poza tym widze tylko, że zaczyna mi się rzeźbić górna czężć brzucha a ja bym wolała także dolną partię, jakie dodatkowe ćwiczenia powinnam zastosować?? Czy może to wąłsnie na tym polega, że najpierw rzeźbi się góra a potem dół brzucha?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :))

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja cwiczylam, na 7 dniu przestalam 🙁 nie wiem czemu, poprostu zabraklo w 2 dni czasu i reszta juz tez sie posypala. Co prawda przez ten tydzien cwiczen i przy niejedzeniu wogole slodyczy ani kolacji stracilam 6 cm w brzuszku 🙂

    Wiem jednak ze jak znow nie zaczne cwiczyc to te 6 cm wroci …

    obcas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam 😀
    Musze powiedzieć że też wykonywałam te ćwiczenia i brzuszek wygladał bardzo ładnie niestety tylko górna partia brzucha a co z dolną? u mnie dolne partie brzucha sa strasznie hm … duże 😀 nie wiem jak mam sobie z tym poradzić bo większożć ćwiczeń jakie znam działa na gółne partie -a na te akurat nie narzekam 😀 ma ktoż jakąż rade? 🙂

    Pozdrawiam 🙂

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    mam ten sam problem wykonuje weidera i tylko gora brzucha sie ladnie formuje a dolna prawie bez zmian,moze cos zle robie??

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    A bo widzicie Moje Drogie Panie – okolice Waszych ud, bioder i dolne partie brzuszków to miejsca, w których najbardziej lubi gromadzić się tłuszczyk.
    Ćwiczenia 6-tki Weidera to naprawdę dobre ćwiczenia, które mogą pozwolić Wam na wzmocnienie całych partii brzucha, co ma zbawienny wpływ nie tylko na dobry wygląd ale także na stan waszego kręgosłupa!
    Niestety ćwiczenia te nie są najlepszym sposobem na pozbycie się tego (straszliwego 😉 ) wczeżniej wspomnianego tłuszczyku.
    Na pozbycie się tłuszczyku stosuje się dodatkowo ćwiczenia aerobowe (min 30 minut) i najlepiej jest wykonywać je po wstaniu z łóżeczka jeszcze przed pierwszym posiłkiem (wtedy organizm nie będzie jeszcze pobierał energii z wczeżniej dostarczonego mu pożywienia, a szybciej zabierze się za ten tłuszczyk). Mogą to być np. biegi, stepper, albo skakanka. Co kto lubi 😉 lub jakie kto ma możliwożci.
    Bo nawet największe i najbardziej rozwinięte miężnie brzucha nie będą widoczne spod warstwy tłuszczyku.
    Sukcesów życzę 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 6 weidera"

Przewiń na górę