• Autor
    Odp.
  • obcas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    No tak 🙂 tłuszczyk jest ewidentnie nie estetyczny i trzeba coż z nim zrobić 😀 Myżle że spowrotem zabiore się za 6W a poza tym dołoże pare ćwiczeń z nogami np leżenie na plecach z uniesionymi pod katem prostym nogami, podczas sklonu brzucha biodra podnosząc do góry itp myżle że cwiczenia weidera i do tego jakież inne pomyslowe ćwiczenia dadzą w końcu upragniony skutek … żeby tylko wykonywać je regularnie 😛 Niestety ja osobiżcie nie mam rano zbyt wiele czasu na poranną gimnastyke gdyż wstaje o 6 (i mam problem ze wstawaniem na tą godzine) a co dopiero wstawać półgodziny wczeżniej żeby poćwiczyć 🙂 i tak dzięki za rade może zaczne chodzić spać wczżniej żeby rano wstać … myżle ze warto nad tym pomyżleć 🙂 tak czy siak nie poddam się póki dolne partie brzucha nie beda mnie satysfakcjonowaly 😀

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    No wiesz ja napisałem tylko, że najlepiej wykonywać aeroby rano, na czczo.
    Jednak jeżeli jest to niemożliwe bądź utrudnione, najlepiej wtedy wykonywać ćwiczenia aerobowe od razu po treningu siłowym. taki trening aerobowy powinien trwać od 40 – 60 minut 8) .

    obcas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Hey 🙂
    No ja znow dzielnie wykonuje 6W 🙂 Ale mam pytanie dotyczące czego innego. Otóz chodze 2 razy w tygodniu na aerobik a 5 razy w tyg na basen i tak się zastanawiam czy nie lepiej byloby zmienic ten basen na aerobik 🙂 tak żeby np na aerobik pomykać codziennie a w weekendy odpreżac się na basenie 🙂 czy to dobry pomyl? Mysle że predzej spale tkanke tluszczowa i uformuje miesnie na aerobiku niz na basenie – chociaż moge się mylić 😀 takze prosze o rade 8)
    Pozdrawiam 😉

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Oj basen to też dożć wyczerpująca przyjemnożć. 😀
    To zależy od tego ile masz tej „pożyczki o spłacenia” (nadmiaru tkanki tłuszczowej jakby ktoż miał wątpliwożci).
    Aerobik 5 x w tygodniu no O.K. Jeżli oczywiżcie to wytrzymasz i masz na tyle cierpliwożci. A w weekend już relax na basenie. 8)
    Tylko uważaj na tętno i przesadnie się nie forsuj.
    No i pamiętaj także o odpowiednim odżywianiu. Pięć niewielkich ale pełnowartożciowych posiłków dziennie mniej więcej o tych samych porach i odstępach czasu. To także ważne przy odchudzaniu. ❗

    trufelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    kiedys robiła te ćwiczenia. efekt był super, ale porzuciłam je po chyba 3 tygodniach. pozniej nigdzie nie mogłam ich znalezsc :). dziekuje bardzo za link 🙂

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    ja jestem juz przy samej koncowce ale wykonujac 1 cwiczenie dostaje okropnego bolu plecow.Efekty od pewnego czasu widze coraz lepsze i troche szkoda mi przerwac. co moge zrobic??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 6 weidera"

Przewiń na górę