• Autor
    Odp.
  • kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Mam problem z kupieniem prezentu dla osoby która ma 65 lat (mężczyzna). Jest osobą niepalącą, niepijącą i nie należy do biednych. Szczerze nawet nie wiem co lubi, czym sie interesuje. Rozumiem że te informacje praktycznie Wam nic nie podpowiedzą ale może coż wiecie ze swojego dożwiadczenia. Może kupowaliżcie już kiedyż prezent osobie w tym wieku. Do ”dziadka” tej osoby nie można zaliczać bo jest to osoba która lubi podróże i kolorowe życie. Lubi poznawać żwiat i nigdy w życiu niczego sobie nie odmawiała. Stać ją na wszystko.

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Nie wiem na ile Cię stać, ale jeżli na więcej i jest to starszy podróżnik, to ja bym się zdecydowała na taki wypasiony ozdobny globus, antyk, w brązowym drzewie.
    Może obraz?
    Może naczynia z mrożonego szkła zdobione srebrem i bursztynami?

    Jak mniej kasy to najlepiej… jakiż własnoręczny szmaciak (okładka na album itp.).
    Książka? Płyta?

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    dobry alkohol dobrze sie sprawdza,ale widze ze nie w tej sytuacji ….

    Idz do jakiegos sklepu z antykami, z 1001 drobiazgow.
    A cos zabawniejszego.Moze plan kraju/miasta w ktorym jeszcze nie byl,a odwiedzic warto ?
    Moze cos z polskosci,by zawsze wiedzial gdzie jest jego dom.

    niewytancze
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Włażnie wyjątkowy prezent nie zawsze musi być drogi. Wybierz coż wyjątkowego co go zaskoczy oraz pokaże ze to prezent od serca

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 65-latek"

Przewiń na górę