___O!P!E!R!A!C!J!A!!!P!L!A!S!T!Y!C!Z!N!A!!___

  • Autor
    Odp.
  • PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Chciałabym zrobić sobie korektę uszu… za bardzo odstają…
    wybrałam już klinikę dr.Stelczyk (Wroooocław), ale niedawno na jakimż forum zobaczyłam 2-3 złe opinie na jej temat, że po niej trzeba chodzić na poprawki, itp, itd.
    Czy to prawda?
    Miał ktoż już z nią stycznożć?
    A może polecacie jakież inne kliniki? (tylko wrocław)
    Czy ktoż z Was miał moze przeprowadzony taki zabieg?
    Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki…
    Ale chyba w przypadku uszu nie można nic zepsuć, zeby potem trzeba było to poprawiać…
    Hmm… a Wy co o tym sądzicie?
    Bardzo proszę o odpowiedzi! 🙂
    Pozdrawiam, Buziaki ;******

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja bylam wpolanicy zdroj na operacji plastycznej robili mi uszko dokladnie malzowine uszna ogolnie to dobra klinika,ale wiem tez ze ta klinika jest we wroclawiu wiec mysle ze tam tez bylo by dobrez.tylko ze ja sie trche nacierpialam,ciebie tez bedzie bolalo bo uszko jest bardzo czule.nie radzilabym ci.ja jzu jetsem po 3 operacjach :)pozdrawiam

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Czemu byż mi nie radziła?
    One tak okropnie odstają ❗ 🙁
    miałaż 3 operacje SAMEGO UCHA?? Dlaczego ❓ Poprawki czy co ❓
    A Ty mówiąc o wrocławiu miałaż na mysli klinikę DR.STELCZYK?
    Pozdrawiam 🙂

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    nieradzilabym ci bo wiem co to za bol predzej czy poznije bys zalowala.znam kobiety ktore sie temu podjely i bardzo zalowaly.urodzilam sie z wada wrodzona ucha dlatego mialam juz 3 operacje i mam jeszcze miec 4 ale po ostatnije operacji za wiele przeszlam i za bardzo niechce jechac.niechce by znow mnie tak bolalo,bo to straszny bol

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Kurczę, ja już na siebie nie mogę patrzeć, na te moje uszy…
    Ta operacja to moje marzenie…
    Może warto trochę pocierpieć, aby później żyć i nie martwić sie o to, czy znowu nikt przypadkiem nie gapi sie na moje radary… 🙁 sama już nie wiem… 🙁

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    rozumiem cie pewnie mas z teraz dylemat.zrobisz to co uwazasz za sluszne.ja to bym wiele dala bym miec dwa uszka normalne bo marzy mi sie zwykla kitka z uszkami odkrytymi.az mi smutno

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Oj… to też jest moja marzenie.
    zrobić sobie kitke i nie patrzec sie, czy odstają mi uszy czy nie, czy ktoż sie na nie nie gapi 🙁 🙁 🙁
    też smutno 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ___O!P!E!R!A!C!J!A!!!P!L!A!S!T!Y!C!Z!N!A!!___"

Przewiń na górę