• Autor
    Odp.
  • ewelcia606
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja mam swoja studniówke w tym roku dokładnie za prawie 2 tygodnie nie mam jeszcze zadnej kreacji,ale sie tym nie martwie jakoż.:)Wiem ze i tak nie znajde takiej jakiej chcem.A co do bielizny czerwonej to nie wiem jak to bedzie wygladało,bo nie wiem jaka sukienke bede miała.:] „nie nałoze do np.białej sukienki czerwonego bistosnoszu”.Nie przejmuj sie tym… pewnie beda tez „dziewczynki” w twoim wieku.:/

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    suknie do kostek??? albo do ziemi albo 3/4 ale nie do kostek… aż mi szczeka opadła rzeczywiżcie jak stare babki haha 🙂
    teraz w modzie jest dużo odcinanych pod biustem z lekkich materiałów 🙂 taka za kolanko bądź przed to zależy od figury 🙂
    wyższa od niego ??
    jak nie chodzisz na obcasach na co dzień to nie polecam wysokich tylko max 4 cm bo cała noc przed tobą..
    coż mi sie zdaje ze czerwona jest dla maturzystek 🙂 a dokładnie podwiązka 🙂

    Kat2890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Ja mam za niecały miesiac studniówkę ;D U mnie sporo dziewczyn ma krótkie sukienki, ja mam długą ale za to czerwona ;D o czarnej nawet nie było mowy,okropnie to wyglada jak na zdjęciach prawie wszystkie dziewczyny sa na czarno poubierane…wszystko takie zlane

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Czerwona bielizna zarezerwowana jest dla maturzystej ale oczywiżcie nikt Ci nie zabroni takiej założyć,moze ona zainspirować Twojego chłopaka:D

    Nie ma się czym martwić-ja swoją studniówkę miałam 2 lata temu i szczerze mówiąc teraz to raczej każdy się ubiera jak chce-będą dziewczyny w sukienkach bardziej eleganckich,inne w mniej,będą takie balowe do ziemii,żredniej długożci ale i takie krótkie na maxa…
    Na mojej studniówce,a także na studniówce siostry i wielu wielu innych z których zdjęcia i filmy widziałam tak jest: będa takie wygladające jak zwykłe tanie dziw** ale i wytworne eleganckie księżniczki! U mnie na studniówce była nawet dziewczyna w spodniach-tzn w takim skrojonym,eleganckim białym garniturze ale ona zawsze w szkole manifestowała swoją odmiennożć więc nie zdziwiło to zbytnio nikogo!

    ja miałam sukienkę lekko za kolana i to chyba idealna długożć-nie czułam sie zbyt naga na takiem „balu” w zakrótkiej kiecce anie nie deptałam sobie po wlekącej się po ziemii sukience (były przypadki,ze dziewczyny targały sukienki stając na nich szpillkami) 🙁 Buty za to miałam niebotycznie wysokie-ale tak jak i 90% dziewczyn szybko zostawiłam je pod stołem i szalało się bez nich:p

    załóż więc to wczym będziesz czuła się dobrze,tak zebyż mogła się swobodnie bawić:)

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    A moja studniówka nie była fajna. W ogóle nieciekawie ją wspominam. Chyba byłam z nieodpowiednią osobą.

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    ja mam studniówkę w ten piątek. i rzeczywiżcie czerwona bielizna i podwiązka to znak rozpoznawczy maturzystki. ja ubieram klasyczną 'małą czarną’, a tylko dodatki odważniejsze. i buty na płaskim, nie wyobrażam sobie całej nocy przetańczyć na obcasach.
    jedyne czym się teraz martwię, to żeby wyzdrowieć do tego czasu, bo niestety złapała mnie choroba.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a"

Przewiń na górę