A ja tam chętnie bym obejrzała…

  • Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    troche takie na sile kontrowersyjne.
    mnie nie szokuje: nie takie rzeczy sie ogladalo, a piatka z anatomii tez robi swoje.
    pewnie w rzeczywistosci to wiele krzyku o nic:)))

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Gunther von Hagens ten pan ma żwietne wystawy, jeżeli chodzi o plastynację zwłok. Chciałabym zobaczyć jego twory na żywo, bo tylko widziałam filmy i zdjęcia.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja kiedys widzialam w necie ze jakis pojebaniec jako wystawe przywiazla psa bez jedzenia i picia i ludzie tez jacys nienormalni bo chodzili obok niego i nie reagowali ja nie wiem jak mozna bc takim po****nym czlowiekiem….

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    ja kiedys widzialam w necie ze jakis pojebaniec jako wystawe przywiazla psa bez jedzenia i picia i ludzie tez jacys nienormalni bo chodzili obok niego i nie reagowali ja nie wiem jak mozna bc takim po****nym czlowiekiem….

    bardzo na temat…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ale nie wiadomo czy go pokazywał bo KTOś go zaniedbał czy to bylo specjalnie.. bo wiesz do czego są ludzie zdolni..

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    specjalnie go ktos pokazywal widzialam zdjecia i artykul nie chce szukac jeszcze raz bo mi zal tego pieska ale w googlach napewno to bedzie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " A ja tam chętnie bym obejrzała…"

Przewiń na górę