A kolorowy naszyjnik który? :)

  • Autor
    Odp.
  • AlaZkotem
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam ponownie Was dziewczyny! 🙂
    Naszyjniki czarno białe mamy już wybrane. Teraz za radą modnych kobiet dodałam kolor. I znów proszę Was moje miłe o wybranie naj naj naszyjnika, taki który podbije żwiat. 😀

    Naszyjniki projektowane pod sukienkę z obrazka.

    izabelaw29
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mi się podoba numer 2.Fajnie wygląda z tym zółtym

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Nr 2 i 3 praktycznie niczym się nie różnią,barwa kolorów jak i kształt naszyjnika ta sama. Jeżeli miałabym coż doradzać to oczywiżcie aby poszukać też innych wzorów,modeli,a z wyżej podanych podoba mi się nr 5.

    Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja ostatnio lubię takie kolory jak 5 , więc głosuję na 5

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Nr. 4

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Oryginalne i stylowe naszyjniki znajdziesz także na naszej stronie SklepJubilerski.com mamy teraz kilka nowych,ciekawych kolekcji.

    Hiacynta_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Żaden, bo wolę biżuterię artystyczną, wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju:) Jeżli takiej szukacie to polecam Wam raczej zajrzeć do sklepu internetowego Galerii Artystycznej KuferArt – żwietne dodatki – modne, ale też ponadczasowe i niepowtarzalne:)

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Nr 7 też bardzo fajnie się prezentuje,polecam jeżli ktoż nie lubi zbytnio przesadnych kolorów naszyjników,pozostałe włażnie tym się wyróżniają najbardziej.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Jeżeli mowa o stylowych i oryginalnych naszyjnikach,to zobaczcie także na naszej stronie,mamy szeroki wybór a teraz przygotowaliżmy kilka ciekawych promocji.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " A kolorowy naszyjnik który? :)"

Przewiń na górę