a mnie kręci on …

  • Autor
    Odp.
  • judytka83
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    facet kurde uroczy – męski a buzie ma taka delikatna i wrażliwą ja to nazywam niunkowaty – strasznie mi się podoba ten chłopaczek ale ja jestem z kims w zwiazku i kocham mojego chłopaka ale podoba mi sie ten jak nie wiem co .. nawet raz tam do niego napisałam ale ja mam faceta i nie podejełam dalej tematu …. 🙂 ale fajny jest 🙂

    faranek22
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    może zagadaj z nim czy nie ma jakiejż gry, muzy etc….

    EDIT:kowal2

    judytka83
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Pat ??????? moja droga 🙂

    a sadełko – no na brzuszku troszkę się mu zawiązało ale w sumie … chociaż możne nie ma obsesji na punkcie siłowni choć widać ze dba trochę o formę – przystojniaka przystojniaka z tego co wiem to dziewczyny nie ma 🙂
    wygląda na normalnego uroczego gożcia

    co na niego patrze to mam chęć 😳 😈

    judytka83
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    uklada zresztą nie wiem co przyszłożć przyniesie – ale kreci mnie on to fakt- dawalam mu 24-25 lat a ma 29 – hmy – ciekawy typ:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Mi by było przykro jakby moja kobieta takie rzeczy wypisywała.Pewnie też byż nie była zadowolona jakby o jakież kobiecie pisał twój w ten sposób.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    PYTANIE czy pan ktorego dzielnie wszyscy obejrzeli tez bylby zadowolony …. ❓ ❓

    Yukilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    @izaczek wrote:

    zajrzałam na profil… i eeee… na pewno nie niunkowaty.. niuńkowaci to są dla mnie drobni chłopcy o twarzyczce aniołka 😛

    .

    w 100% się zgadzam, niunkowaty to on nie jest.
    Póki się z nim nie spotkasz i nie pogadasz to sobie go z głowy nie wybijesz 😀 bo to co zabronione jest najfajniejsze 👿 po spotkaniu przekonasz się czy rzeczywiżcie jest taki super jak Ci się wydaje

    judytka83
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    widziałam go w piątek u niego w pracy i jest faktycznie uroczy 😳

    judytka83
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    nikogo nie krzywdzę zwykła kobieca ciekawożć 🙂
    on pracuje w urzędzie a ze byłam niedaleko to postanowiłam go oblukać tak jak ktoż to zasugerował wyżej no i stwierdzam ze słodziak 🙂 i już:)

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Wiesz co… Nie wiem jaki jest bo po zdjeciach sie nie ocenia. Ale Ty mimo 26 lat jestes dziecinna. Jak mozna na ogolnym forum podac link do czyjegos profilu na nk… 😕 Zal.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    nikogo nie krzywdzę zwykła kobieca ciekawożć 🙂
    on pracuje w urzędzie a ze byłam niedaleko to postanowiłam go oblukać tak jak ktoż to zasugerował wyżej no i stwierdzam ze słodziak 🙂 i już:)

    Pewnie ,że nie krzywdzisz w końcu twój mężczyzna Ci ufa i nigdy by Ciebie o takie coż nie podejrzewał.A może sam teraz patrzy na jakąż słodką laseczkę, gdzież.

    Zly
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja mysle ze admin powinien usunac link do profilu tego kolesia.
    Wydaje mi sie ze to nie w porzadku jest ze go tak wszyscy ogladamy.
    Z ciekawosci tez zajrzalem.

    judytka83
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    może faktycznie link na nk to nie do końca ok – dałam zdjęcie – nie wieże ze mając facetów nie spoglądacie na innych będąc przecież wierne swoim mężczyzną

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    judytka no ja nie moge…. jakbym sie dowiedziala ze ktos ze mnie robi cos takiego jak ty z tego kolesia to bym sie czterema literami na taka osobe wypiela. jak mozna najpierw podawac link do miejsca w ktorym mozemy „wszystkiego”o tej osobie dowiedziec, a pozniej zmieniac to na zdjecie…. bo tak niby lepiej 😕

    wez sie cofnij do gimnazjum.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    i wlasnie tacy jak on zaliczaja, a czym wiecej zaliczaja tym bardziej emanuja sexem, tym bardziej kobiety sie nimi interesuja, pracuja najczesciej w miejscach rozwinetej cywilizacji gdzie lubia przebywac kobiety, ktore niepopadajac pod osąd zalosnych plemnikow smialo rywalizuja i zupelnie nachalnie krecą sie wkoło

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a mnie kręci on …"

Przewiń na górę