A oto 4 sprożnych sposobów kochania +18

  • Autor
    Odp.
  • masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Proszę to potraktować z przymrużeniem oka 😉

    A oto 4 sprożnych sposobów kochania.

    4.Runda honorowa.
    Wejdź w panienkę na stojąco, unież ją i pozwól, żeby oplotła cię nogami. Potem trząż nią jakbyż miał dreszcze, a następnie zrób okrążenie wokół pokoju. Wzajemny ruch powoduje super momenty uniesienia. Okna mają być tak otwarte tak, aby sąsiedzi zajadający grilla widzieli i słyszeli.( to ostatnie to żart).

    3.69 prysznicem
    Robisz to tak samo jak w łóżku, ale ten prysznic¦ Nie zapominajcie o seksie pod prysznicem. Potrzebujesz do tej pozycji trochę krzepy, bo będziecie musieli to zrobić na stojąco, a Ty utrzymujesz przez cały czas partnerkę. Gorący prysznic podczas seksu urozmaici Wasz związek. Lejąca się woda po plecach partnerki spowoduje eksplozje obojga z was.

    2 Rodeo
    To trochę wariacki pomysł, musisz ją zrobić z naprawdę zaufaną partnerką która, Cię bardzo zna. Inaczej możesz mieć kłopoty. W chodzisz w nią od tyłu, posuwasz przez chwilę a potem niespodziwanie ją odpychasz, tak jak byż już tego nie chciał robić. Ona podniecona stara się przyciągnąć Cię do siebie. Ty znowu w nią wchodzisz ale tylko na chwilkę. I zaczyna się rodeo. Jest ona tak spragniona Twojego małego że jej podniecenie sięga zenitu. I teraz najważniejsze pamiętaj aby nie przeholować, bo partnerka straci zainteresowanie.

    1.Dzień dobry
    świetna pozycja, Ale nie polecam jej n****żwiadczonym parą. Zajmij taką pozycję jak 69 na stojąco. Następnie łagodnie opuszczaj dziewczynę tak jak byż zrobił dzień dobry. Tak by jej plecy były na podłodze a pupa i nogi wciąż ku górze. Dziewczyna będzie musiała balansować a pozycja nabierze innego wymiaru. Kobiety to kochają.

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Można i tak;)

    [usunięto_link]

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Masażysta, nie wiem dlaczego te pozycje nazywasz sprożnymi!? Jeżli ludzie się kochają, rozumieją i są dowcipni – to nie ma granic ludzki seks… Ach, no oczywiżcie, musi być wzajemny szacunek…

    Moja kobieta wie, że jeżli ją uderzam w pupę, to nie żeby ją poniżyć, ale by jej umożliwić większą rozkosz i dumę z siebie samej! To fantastyczne!

    Ale te pozycje – jak mówisz 'sprożne’ – są niezłe – chyba skorzystam, gdy będę miał możliwożć, hehehe 😉

    medoff
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    o losie 🙂 nie dla mnie 😛

    xDomax
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    hehehe 😆 Trzeba kiedyż wyprobować 😀

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    polecam książkę 69 gorących zabaw dla par, fajnie opisane pomysły jak można np. spędzić z ukochanym/ukochaną jesienne wieczory które już tak blisko przecież 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    polecam książkę 69 gorących zabaw dla par, fajnie opisane pomysły jak można np. spędzić z ukochanym/ukochaną jesienne wieczory które już tak blisko przecież 🙂

    Czasem dobra wyobraźnia jest lepsza niż takie książki 😉
    Chociaż ja mam takie fantazje, że jak będę miał partnerkę to głupio będzie jej powiedzieć, bo jakby się dowiedziała, że jestem prawiczkiem, a widząc fajną dziewczynę wyobrażam sobie z nią np. anal na stole kuchennym to by mnie miała za niezłego, wypaczonego dewianta 🙄

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Ale tam nie ma opisanych takich fantazji 🙂 to każdy sam we własnym zakresie sobie wymyżla i wprowadza w życie albo nie.

    Przeczytaj a później powiedz co sądzisz…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ale tam nie ma opisanych takich fantazji 🙂 to każdy sam we własnym zakresie sobie wymyżla i wprowadza w życie albo nie.

    Przeczytaj a później powiedz co sądzisz…

    Na razie nie muszę czytać, bo jeszcze partnerki nie mam, więc na zapas się nie martwię sposobami urozmaicania pożycia w związku 😉
    A fantazje to mi się same włączają, nawet siedząc przy piwie z koleżanką mogę mieć o niej sprożne fantazje 😆 Jakby koleżanki się dowiedziały, że wyobrażam sobie wyzywające scenki z nimi w roli głównej to by pewnie przestały się ze mną zadawać 😆

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    znajdź sobie lepiej dziewczynę, bo to jest trochę nie na miejscu…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Na razie nie szukam, nie czuję się na to gotowy, a wyobrażenie sobie ostrego seksu z koleżankami jako tako mnie jeszcze zaspokaja 😉
    Poza tym z roku na rok jestem coraz bardziej męski, a kiedyż to byłem pryszczatą dziecinną niezdarną ciapą, więc nawet za bardzo koleżanek nie miałem, a z roku na rok jest coraz lepiej 😉

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    to życzę powodzenia i oby tak dalej 🙂

    w sumie nie wszyscy faceci to widzą i większożć w ogóle nie stara się poprawić swojego wyglądu czy zachowania…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dzięki 🙂
    U mnie to konieczne, bo jakbym tego nie chciał zmieniać to by mnie nawet nie zechciała dziewczyna, która nóg i pach nie goli 😆 A tak to może za kilka lat spodobam się jakiejż lokalnej miss województwa i się z nią ożenię 😉

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    hehe 😆 tego życzę, warto wierzyć w siebie i zawsze się spełniają rzeczy o których się myżli…o tym to powinni wszyscy pamiętać 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dziękuję i wzajemnie 😉 Parę rzeczy, w które jednak nie wierzyłem w moim życiu się spełniło 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " A oto 4 sprożnych sposobów kochania +18"

Przewiń na górę