a to podobno faceci patrza na wygląd… Projekt Kasandra

  • Autor
    Odp.
  • davidlive
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    nie wiem czy to było na tym forum choc szukałem , bardzo ciekawy artykuł wart przeczytania .

    [usunięto_link]

    ne musze nic komentować

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    też mi odkrycie… tak jak wsród facetów są matoły pożałowania godne, tak i wsród kobiet takowe się znajdują… 🙄

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    był już ten temat

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Temat istniał.. W związku z tym, że pozostawał bez odpowiedzi, aby nie robić bałaganu usunełam go. Zapraszam do dyskusji tutaj.. 😉

    davidlive
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ooo to sorka za „dubelek”

    swoją droga to sam byłem w szoku jak to czytałem 🙄

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Tworząc nk jej założyciele mieli zapewne dobre intencje. Ale to co wyprawia się na niej ostatnimi czasy przechodzi chwilami ludzkie pojęcie.. No cóż.. 🙄

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ten co to zrobil mial niezla banie :d fajnie sie potem na jego stronce te wszystkie panienki tlumacza :d w sumie glupota ale kij to kogo obchodzi co kto robi ze swoim kontem – w sumie nie zrobily nic zlego ale chyba czuja sie winne bo sie tlumacza jakby mialy z czego ;p no oczywiscie niektore trzebaby nazwac po imieniu czego nie uczynie bo mnie iga zbanuje ;p

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    czytałam już to kiedyż.. no cóż.. każdy robi co lubi..

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Myżlę, że aby wynik uzyskany przez Ciebie miał jakąkolwiek wartożć poznawczą musiałbyż wziąć pod uwagę inne czynniki.
    Nie wiem czy dziewczyny do których pisałeż były wybrane losowo? Bo jeżeli znalazłeż jedną lalę a następnie pisałeż do innych lal które znalazłeż wżród jej znajomych to… nie dziw się, że taki wynik otrzymałeż. Ludzie o małym mózgu zadają się z ludźmi o podobnie małym mózgu. Innymi słowy, wżród znajomych cycatych lal znajdujesz cycate lale a nie ludzi, których system wartożci nie sprowadza się, do koloru brokatu jaki mają aktualnie na swoich żelowych super paznokciach.
    Losowożć to raz. Dwa to wykształcenie. Zdarzają się wyjątki, ale statystycznie inteligencja społeczna idzie w parze z wykształceniem. Nie mówię o tych, którzy kończą te wszystkie „szkoły wyższe”, które to powstają ostatnio jak grzyby po deszczu i które po 5 latach regularnych wpłat i pojawiania się raz na semestr u „profesora” z notatkami z zajęć i indeksem dają dyplom magistra.
    Tak więc weź pod uwagę te czynniki. Wniosek wyciągniesz jeden 🙂 (poza wyjątkami potwierdzającymi regułę)

    davidlive
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    eeeee
    to do mnie ??? 😆 😆 😆 😆

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Sorki, rzuciłam okiem i tak się zaaferowałam, że uznałam, że to Twój pomysł 🙂 prostuję moją wypowiedź: Dotyczy człowieka, który jest autorem pomysłu a nie davidlive
    pozdr.[/i]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a to podobno faceci patrza na wygląd… Projekt Kasandra"

Przewiń na górę