a W CZYM NA WESELE?

  • Autor
    Odp.
  • olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Drogie panie mam taki mały dylemacik za tydzieni ide z moim chłopakiem na wesele do jego kuzynki jest to wesele 2 dniowe. 1 dnia ide w brązowych satynowych spodniach i bluzce brazowo złotej bylam w tym juz pare miesiecy temu u mojej kuzynki na weselu dobrze sie w tym czuje i wszystko byłoby ok gdyby nie drugi dzien wesela.;/

    Mam co prawda sukienke białą w czerwone kwiatki do tego bordowe bolerko jak przymierzałam to z miesiac temu i posłałąm zdjęcia mojemu chłopakowi to wszystko było oki,ze bardzo łądnie i wogóle. Ostatnio pokazałam sie w tym mamie i tez stwierdziła, ze oki. Jednak kiedy wczoraj pokazałam to mojemu chłopakowi to stwierdził ze bolerko nie pasuje bo ma inny kolor, on ma zawsze jakies odp na temat niepasujacych kolorów i ze sukienka za którka na wesele(zawsze narzekał ze nosze za długie spodnice). Sukienka jest faktycznie krótka,ale ja dobrze sie w niej czuje i nie jest to jakas z tych co to ledwo majtki przykryja, zakrywa wiecej niz pół uda. Co sadzicie czy to naprawde za krótkie?
    Mam jeszcze biała spódnice w czarne wzorki nie dawno ją sobie kupiłam na takie elegantsze wyjżcia i pare osob mi proponowało zebym ja wlozyla,ale nie mam do niej kompletnie zadnej góry.
    Co mam zrobic czy powinnam poszukac jakiejs bluzki??jesli tak to jakiej??
    dodam jeszcze ze w tej spódnicy lubie chodzic, ale jest ona juz dla mnie taka powszednia troche:)

    Bede wdzieczna za wszystkie rady.:)

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja bym sie zbytnio nie przejmowała ubiorem masz w czym iżć na pierwszy dzien wesela a drugi dzien to wiadomo jaki jest nie wszyscy sie odliczaja no i zjada sie pozostałożci po pierwszym…. jesli masz na tyle kasy i wiesz ze dana odzież wykorzystasz jeszcze na inne imprezy to mozna co dokupić ale jesli uważasz że to w czym planowałas iżć jest ładne i dobrze sie w tym będziesz czuc to nie ma sensu kupować czego innego… jakby nie było idziesz do kuzynki swojego faceta więc nie ma sensu sie wysilać

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm… wyobraziłam sobie tą biała sukienke w czerwone kwiaty i bordowe bolerko do tego-nie pasuje wg mnie.Tylko cos białego albo czerwonego będzie dobrze wyglądac w tym zestawieniu(stawiałabym bardziej na cos czerwonego).A biało czarna spódnica… jeżli możesz to kup jakąż czarną bluzkę do tego,niekoniecznie ociekająca brokatem i cekinami,może być nawet zwykła czarna wiązana na szyi,albo z krótkim rękawem i ładnym dekoltem.Postaw na dodatki-jakież korale,długie kolczyki… żwietnie uzupełnią strój 🙂 Jeżli przez całe przyjęcie masz wysłuchiwać od swojego chłopaka,że masz zbyt krótką sukienke to lepiej włóz tą drugą-dla żwiętego spokoju 😉 Na poprawiny zwykle nie chodzi się w kreacjach balowych,tylko włażnie tak nieco bardziej luźno.Myslę więc,że nikt nie zauwazy iż Twoja spódnica jest „powzednia” 🙂

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    najlepiej na wesele prezentuje sie poprostu-sukienka. skromna a zarazem żliczna 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a W CZYM NA WESELE?"

Przewiń na górę