aaa Przedszkole! :)

  • Autor
    Odp.
  • madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Poradźcie mi na co szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze przedszkola? Myżlę o prywatnym, a wszystkie mają ładne opisy i wydają się przyjemne. Tylko jak wybrać to najlepsze..? I ile płacicie miesięcznie za przedszkole?

    Angelikaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Radzę zwrócić uwagę na takie rzeczy jak:
    -usposobienie przedszkolanek
    -czy jest w przedszkolu psycholog/pedagog
    -czym karmią dzieci
    -jakie są warunki do zabawy
    -cenę oczywiscie

    To tyle co mi na obecna chwile przyszlo do glowy

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Znam fajne przedszkole – jest na Białołęce. Podoba mi się z kilku powodów. Po pierwsze logopeda i psycholog regularnie spotykają się z maluszkami. Po drugie w ramach czesnego jest też możliwożć opieki nad dzieckiem w wakacje (w sierpniu). No i – jak to jest fajnie nazwane – dzieciaczki trenują swoją twórczożć!
    Kosztuje około 800 zł.

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ostatnio dowiedziałam się, zę to przedszkole prowadzi też zajęcia w soboty – od 10 do 13. Przez to jeszcze bardziej mi się podoba, bo można by wreszcie wyskoczyć do kosmetyczki 🙂

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    50 plnów kosztuje za każdą sobotę, ew. można wykupić jakież karnety, żeby było taniej.

    Bardzo dobry pomysł w awaryjnych sytuacjach.

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja korzystając z Tęczowej Soboty zapłaciłam 40 zł!

    afrodytaspa.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Myżlę, że powinnaż wybrać kilka przedszkoli w Twojej okolicy i udać się na wizytację. W przedszkolu, w którym wszystko jest w porządku, obsługa z pewnożcia nie będzie ukrywała przed Tobą niczego – pozwoli zobaczyć sale zabaw, jadalnie i łazienki. Warto zamienić kilka słów z kadrą i zastnowić się, czy mamy ochotę powierzać w ich ręce opiekę nad naszymi maluchami. No i nie bez znaczenia jest cena oraz oferta zajęć dodatkowych, które są w nią wliczone.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    najlepiej przeprowadzić wywiad wżród mam, których pociechy chodzą do przedszkola.
    Ile mam tyle zdań.
    Zwróć uwagę czy w przedszkolu jest czysto.
    Czy są prowadzone zajęcia dodatkowe, jakiej cenie i przez kogo.
    Ile opiekunów jest przydzielone do jednej grupy.

    To chyba tyle. Resztę napisały koleżanki

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    to ja moze jeszcze dodam artykuł: [usunięto_link]

    jimmychoo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    W tym [usunięto_link] widać, że nawet niepubliczne przedszkola magą mieć problemy, a związku z tym także i rodzice oraz ich pociechy. Dobrze, że choć [usunięto_link] potrafiła znaleźć rozwiązanie w takiej sytuacji.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja postawiłamna przedszkole prywatne.tak naprawde w stolicy jest to róznica max 500 zł miedzy państwowym a prywatnym.
    WIec warto sie tutaj naprawde zastanowic.

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Ja tez mam dziecko w prywatnej placówce – akurat na Ursusie , w mądrych główkach . I tez bardzo sobie chwalę placówkę niepubliczną. To przedszkole radzi sobie bardzo dobrze i nie zapowiada się że będzie miało jakież problemy .. Mam nadzieję że będzie się rozwijać szybko i dobrze tak jak do tej pory 🙂

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Z tego co widzę, to większożć mam ma dzieci w przedszkolach prywatnych i w sumie się nie dziwię, bo jednak takie placówki wygrywają teraz z państwowymi, głównie z powodu tego, że są lepiej organizowane i mają lepsze fundusze. Jest naprawdę wiele takich przedszkoli prywatnych, które można spokojnie wskazać jako wzorowe np Akademia Małych Tygrysków – tez mamy są bardzo zadowolone z tego przedszkola, bo wszystko jest tam na najwyższym poziomie.

    Zielona_Koniczynka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Hej jak macie pytania dot. prywatnych punktów opieki – chętnie pomogę 😉 Znam się od kuchni bo w takowym pracuje.
    Co do pytania, na co zwracać uwagę.. Ja napewno zwróciłabym na to ile opiekunek zajmuje się iloma dziećmi..

    magat2
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Chyba najlepszy byłby w takiej sytuacji wywiad wżród mam-ewentualnie na forach;z mojego dożwiadczenia moge napisać ze dla dziecka najważniejsza okazała się opieka-moja córka bardzo lubi panie które prowadzą jej grupę i to hcyba jest najcenniejsze, bo cóż z pieknych zabawek, dużych sal, dodatkowych zajęć jak przedszkolanki nie są z „powołania”

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " aaa Przedszkole! :)"

Przewiń na górę