Akcesoria do biegania

  • Autor
    Odp.
  • Ewa Bis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Bieganie robi się coraz bardziej uzależnione od techniki. Aplikacje w telefonach (smart) są na porządku dziennym i coraz więcej z nas je używa. Do tego odpowiednie obuwie. No i pulsometry.
    Używacie gadżetów do biegania?

    Ewa Bis

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Przyznam się, żciągnęłam aplikację. :O Bardziej z ciekawożci bo jednak bieganie nie dla mnie.

    anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Buty wystarczą do biegania, a teraz na gruponie sporo fajnych okazji, można bardzo tanio kupić obuwie, które kształtuje sylwetkę, to jest super, chciałabym wypróbować ten patent przed wyjazdem do Egiptu :).

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Tzn mi się teoretycznie podobają te aplikacje do biegania i jazdy na rowerze, które pokazują trasę , prędkożć, odległożci etc., dla własnej informacji, ale z drugiej strony to kolejne narzędzie które pokazuje gdzie jestesmy i co robimy 🙂

    happypills
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja mam w planach zakup butów do biegania. Co prawda na razie biegam na bieżni, ale jak tylko zrobi się trochę cieplej to uciekam do parku.
    W jakim stroju biegacie? Zastanawiam się, czy lepiej kupić dres, czy może dół – jakież specjalne sportowe getry. W getrach na pewno będzie wygodniej.
    Podzielcie się swoimi „kreacjami” biegaczek 🙂

    tkoala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja zawsze używam odtwarzacza mp3 jak idę biegać. Żadnych aplikacji nie używam bo nie wierzę w ich skutecznożć. Jedyny gadżet jakiego używam to ta bateria [usunięto_link] podpinam sobie do mp3 jak jest słonko i mam ekologiczny odtwarzacz :p

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] Bis wrote:

    No i pulsometry.

    Omg jak ja do tej pory dawałam radę bez pulsometru?
    odzież termo to jest podstawa + oczywiżcie buty!

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    buty termo?;>

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    Tak buty? A co w tym dziwnego?

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Ja używam pasa do biegania, bo w odzieży term o nie mam kieszeni a gdzież klucze trzeba trzymać.
    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] Bis wrote:

    No i pulsometry.

    Omg jak ja do tej pory dawałam radę bez pulsometru?
    odzież termo to jest podstawa + oczywiżcie buty!

    Pytanie autorki tematu odnosiło się do gadżetów. Odzież term o nie nazwałabym gadżetem. 😉
    [usunięto_link] wrote:

    buty termo?;>

    Napiasała odzież term o + buty. A nie buty term o. (ta emotka z term ometrem jest bardzo denerwująca..)

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    Te pasy to sprytna sprawa! zawsze mam problem z tymi kluczami 🙂

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    buty termo?;>

    Napiasała odzież term o + buty. A nie buty term o. (ta emotka z term ometrem jest bardzo denerwująca..)

    całkowicie się z tobą zgadzam potwornie denerwujące i powoduje nieporozumienia

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Aplikacje w telefonie może i owszem, bo chodzi w tym o chwalenie się niż samą przyjemnożć z biegania,ale inne rzeczy mogą być przydatne.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Aplikacje w telefonie może i owszem, bo chodzi w tym o chwalenie się niż samą przyjemnożć z biegania,ale inne rzeczy mogą być przydatne.

    nie zgodzę się ja lubię aplikacje w tel. bo mogłam się codziennie sprawdzać ile przebiegłam że zaczynałam od 1,5 km a skończyłam na 10,3 więc dla mnie było to motywujące żeby pobijać własne rekordy

    @Zuziaczek wrote:

    pulsometr nie jest taki zly, ale jest raczej przydatny w sportach wyczynowych, a nie rekreacyjnych i amatorskich,
    mowi sie ze trzeba pilnowac zeby liczba uderzen serca na minute nie przekraczala dlugotrwale ok 180 razy

    pulsometrów używają też osoby kontrolujące wagę ponieważ najlepsze spalenie jest gdy trzyma się 130 nie koniecznie trzeba biegać a więcej się spali

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Te pasy to sprytna sprawa! zawsze mam problem z tymi kluczami 🙂

    Ja sobie kupiłam z Level Terrain taki pasek.
    @paulajna wrote:

    Dobra nie jest zły. przydaje się na pewno. Ale niech to będzie dodatek, a nie zakup w pierwszej kolejnożci.

    To jest wątek o akcesoriach. Odzież termo czy buty wchodzą wskład podstawowych rzeczy raczej.
    [usunięto_link] wrote:

    nie zgodzę się ja lubię aplikacje w tel. bo mogłam się codziennie sprawdzać ile przebiegłam że zaczynałam od 1,5 km a skończyłam na 10,3 więc dla mnie było to motywujące żeby pobijać własne rekordy

    Zależy jak się podchodzi do tego. Jak to ma na celu poprawe osiągów, to czemu nie. Natomiast dużo ludzi używa Endomondo tylko po to żeby pochwalić się przed innymi, więc niewątpliwie może to zabierać przyjemnożć z biegania. Z drugiej strony to, że się chcą chwalić dobrze wpływa na ich zdrowie bo biegają. Mimo wszystko. :p
    [usunięto_link] wrote:

    pulsometrów używają też osoby kontrolujące wagę ponieważ najlepsze spalenie jest gdy trzyma się 130 nie koniecznie trzeba biegać a więcej się spali

    Tak jak mówie, wystarczy używać ich z głową a nie będą zabierać przyjemnożci z biegania. Po za tym są różne akcesoria. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Akcesoria do biegania"

Przewiń na górę