• Autor
    Odp.
  • folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    nie zgodzę się ja lubię aplikacje w tel. bo mogłam się codziennie sprawdzać ile przebiegłam że zaczynałam od 1,5 km a skończyłam na 10,3 więc dla mnie było to motywujące żeby pobijać własne rekordy

    Zależy jak się podchodzi do tego. Jak to ma na celu poprawe osiągów, to czemu nie. Natomiast dużo ludzi używa Endomondo tylko po to żeby pochwalić się przed innymi, więc niewątpliwie może to zabierać przyjemnożć z biegania. Z drugiej strony to, że się chcą chwalić dobrze wpływa na ich zdrowie bo biegają. Mimo wszystko. :p

    wiesz każdego z nas motywuje co innego – jeżli ktoż chce zabłysnąć na fb i dzięki temu ciężko ćwiczy to chociaż tyle ze ma zaparcie którego nam brakuje 🙂 a na fb można zablokować endomondo i jego powiadomienia jak komuż przeszkadzają (inne programy też i nie ma problemu) mnie zmotywowały też osiągi koleżanki bo stwierdziłam że ona biega to i ja mogę

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    pulsometrów używają też osoby kontrolujące wagę ponieważ najlepsze spalenie jest gdy trzyma się 130 nie koniecznie trzeba biegać a więcej się spali

    Tak jak mówie, wystarczy używać ich z głową a nie będą zabierać przyjemnożci z biegania. Po za tym są różne akcesoria. 🙂

    niektóre wspomagają niektóre przeszkadzają 😉 ale po to są żeby z nich korzystać jeżli ma się ochotę bądź potrzebę

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja sobie kupiłam z Level Terrain taki pasek.

    Ile za niego zapłaciłaż?
    [usunięto_link] wrote:

    Odzież termo czy buty wchodzą wskład podstawowych rzeczy raczej.

    Bieganie nie jest bardzo wymagające jeżli chodzi o sprzęt, więc takich akcesoriów nie ma dużo. Chociaż jak ktoż lubi biegać wieczorami, to latarka czołówka będzie dobrym pomysłem.
    [usunięto_link] wrote:

    ale po to są żeby z nich korzystać jeżli ma się ochotę bądź potrzebę

    Co racja, to racja. Jak ktoż nie chce, to nie musi ich używać. Mi się spodobał motyw z tym pasem, bo rzeczywiżcie nie wygodnie jak klucze skaczą w bluzie lub w lato nie ma gdzie się kluczy do domu włóżyć.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Zuziaczku, biegasz w listopadzie? jak masz chęć, to zapraszam 😀
    tak na jakież trzy kwadranse 😛 niestety mogę tylko wieczorem…

    dodatkowo będzie mi bardzo miło się z kimż posprzeczać… buzioł :wrrr:

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja sobie kupiłam z Level Terrain taki pasek.

    Czy to taki?
    [usunięto_link]

    Dokładnie taki, tylko że czarny.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    taki pas to dobre rozwiązanie bo ja nigdy nie wiem gdzie mam zostawić klucze i telefon lobię mieć przy sobie tylko szkoda ze nie ma regulacji i trzeba go przeciągnąć

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Dokładnie taki, tylko że czarny.

    A podczas biegania jak się spisuje? Trzyma się na biodrach cały czas, czy się przesuwa?

    [usunięto_link] wrote:

    taki pas to dobre rozwiązanie bo ja nigdy nie wiem gdzie mam zostawić klucze i telefon lobię mieć przy sobie tylko szkoda ze nie ma regulacji i trzeba go przeciągnąć

    Raczej dużo z tym roboty nie ma. Tyle co założenie spodni.

    @ladyo wrote:

    Mi zawsze brakuje tego etui na rękę jak gdzież się ruszam

    W sumie mi się ten pas bardziej wydaje sensownym produktem. Więcej tam się rzeczy zmieżci.

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A podczas biegania jak się spisuje? Trzyma się na biodrach cały czas, czy się przesuwa?

    Trzyma się i przede wszystkim nic w nim nie lata. 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    W sumie mi się ten pas bardziej wydaje sensownym produktem. Więcej tam się rzeczy zmieżci.

    Ewentualnie możesz kupić sobie jakąż saszetke.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Akcesoria do biegania"

Przewiń na górę