• Autor
    Odp.
  • toska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mam syna alergika i związku z tą jego przypadłożcią wolałbym ,żeby nie został powołany do służby wojskowej (za jakież 3 latka)
    Chodzę z nim regularnie do arelgologa .Wpawdzie jest uczulony na mnóstwo rzeczy ,ale nie choruje tylko ma katar sienny.
    Wolę jenak dmuchać na zimne zwłaszca ,że nie nadaje się na służbę teź ze względu na swój charakter i predyspozycje fizyczne
    Czy koż z Was miał w rodzinie lub znajomego ,którego ze zwględu na alergię nie zabrali do woja?
    Czy jest to wogóle możliwe ❗ ❓ ❗ ❓

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Tak ja miałam. Mój chłopak także jest alergikiem. Jak został wezwanie do wojska to podreptał do alergologa poprosił o potwierdzenie, że jest alergikiem, na jakie pyłki [ czy inne alergeny] ma alergie i jakie leki bierze. Pomijając fakt alergii był jeszcze u wszystkich lekarzy do jakich chodzi o zażwiadczenia. Potem je skserował aby oryginał mieć dla siebie a kopie dla komisji. Dzięki temu wszystkiemu dostał kategorię D co go nie klasyfikuje do wojska. Swoją drogą kat. D dostał dlatego ,że ma znamię na plecach …

    toska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Tak jak myżlałm ,ale szukałam potwierdzenia w konkretnych przykładach z życia.

    Dzięki Peronowa mysz

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Tak jak myżlałm ,ale szukałam potwierdzenia w konkretnych przykładach z życia.

    Dzięki Peronowa mysz

    Proszę bardzo , jestem do usług 🙂

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    A mój chłopak jest alergikiem i dostał tylko paragraf do kat A, co prawda on nie starał się o jakąż niższą kategorię no ale zawsze.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Jeżeli przy okazji ma astmę na tle alergicznym to będzie zwolniony, jeżli nie, trzeba sie nieźle postarać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " alergia a wojsko"

Przewiń na górę