Alternatywa (TAŃSZA) dla iphone

  • Autor
    Odp.
  • zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Czołem dziewczyny, jakie polecilibyscie telefoniki? Tez uwazam, za iphone jest cudownym, ale nie stac mnie na wydanie 2 tysiecy na telefon, chcialabym cos do 500zl, macie jakies propozycje?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    co kto woli.. i jakie masz wobec niego oczekiwania.. do czego będzie miał Ci służyć poza dzwonieniem..

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Haha! ja to jestem widzę mało wymagająca. Dla mnie najważniejsza jest żeby bateria długo trzymała, wytrzymałożć na upadki i żeby się budzik włączał jak jest rozładowana bateria, no i jeszcze żeby dzwonił. Smsów nie piszę. Do powyższych zadań wystarcza mi nokia 3310 haha 😆

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja mam motorole U9, niestety jestem straszna gadzeciara i oprocz podstawowych funkcji telefon dla mnie musi byc ladny. a ten jest:) plus mozna go kupic w kilku kolorach, a nie tylko czarny / srebrny…ot, takie kobiece slabostki:)

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Ja też lubię ładnie wygladajacy telefon.Mój chłopak ma LG Shine,bardzo mi sie podoba.I musi miec jeszcze wygodna klawiaturke.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja lubie proste telefoniki bez zbednych bajerow ktorych i tak nie uzywam:) ale wyglad telefonu tez sie dla mnie liczy 🙂
    a co sadzicie o wypasnych drogich telefonach dla dzieci chodzacych do podstawowki? dla mnie to lekka przesada a dla was?

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Moim zdaniem powinni wypużcić linie telefonów specjalnie dla dzieci. Prostych, tanich, kolorowych. 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hmm powiem ci, ze to bardzo fajny pomysl… tak naprawde wiekszosc malych dzieci ma juz swoje telefony a nikt nie pomypslal o tym zeby wprowadzic dla dzieci telefony ktore bylyby bardziej dostosowane do ich potrzeb 😆

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Hmm, ponoc tanszą alternatywą iPhona jest ten nowy samsung omnia. Reklamują go w tv.
    Tylko kosztuje krocie. Natomisat można tez go w plusie dostać w taryfach syberyjskich, z abonamentem 120 za 299zł. To spora różnica.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hmm no tak, tylko wydatek jednorazowy ok 500zl na telefon dla malego dziecka to sporo…. chyba nie o to chodzi zeby kupic mu super wypasiony telefon, tylko zeby uzmyslowic mu wage posadania tego typu urzadzenia…

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Przede wszystkim dziecku raczej nie potrzeba abonamentu 120! 😉
    Sama mam zamiar wziąć opcje 55zł.
    Podobno najtansze minuty mają – 48gr! Nawet play jest chyba droższy.
    Takze sama taryfa sie oplaca, ale ta omnia to wg gustu i portfela.
    Tylko musisz sie liczyc, ze iPhona za 500zł nie znajdziesz 🙁

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    eeh ja to nawet nie orientuje sie teraz za dobrze w telefonach, ale ceny aparatow mnie powalaja….:( dlaczego u nas jest wszystko takie drogie?
    dziecku nie potrzeba czesto w ogole abonamentu, a niestety jak widzi sie na ulicy z jakimi telefonami chwla sie dzieci to lapie sie za glowe!

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Przede wszystkim dziecku raczej nie potrzeba abonamentu 120! 😉
    Sama mam zamiar wziąć opcje 55zł.
    Podobno najtansze minuty mają – 48gr! Nawet play jest chyba droższy.
    Takze sama taryfa sie oplaca, ale ta omnia to wg gustu i portfela.
    Tylko musisz sie liczyc, ze iPhona za 500zł nie znajdziesz 🙁

    Mozesz wrzucic lin do tej oferty ???
    Jezeli abonament miesieczny kosztuje 55 zl jak piszesz to jaka jest stawka za połaczenie ?

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja sie orientuje bo sama szukam 😉

    Tak, rodzice na odczepnego kupują coż dziecom ogłupionym reklamami. Myżle, ze mądry rodzic sobie z tym poradzi…

    W abonamencie 55, a minute 48gr, oprócz play (tu chyba 72gr.)
    [usunięto_link] poczytaj tu

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Super,wielkie dzieki za link.
    Ja juz dawno polowalam na Omnie ale teraz chyba zal byłoby nie skorzystac z taryfy syberyjskiej.
    iPhon był dla mnie jakos tak za bardzo przereklamowany.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Alternatywa (TAŃSZA) dla iphone"

Przewiń na górę