• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    miała cudny głos… 😉

    ale się niestety zaćp**** na żmierć 😯
    to może to posłuchajmy, była genialna, ta Amy, jaki fantastyczny wokal!
    [usunięto_link]

    27, mniej, niż ja… cholera! 👿 szkoda dziewczyny…

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @izaczek wrote:

    27, mniej, niż ja

    Hard zdradzisz swoj wiek? 😉

    Izuż. już przecież mówiłem – 30. :- jesteż zawiedziona!? ja czuję się jak nasti 😉

    żlę dydy dla Cię, Młoda:
    [usunięto_link]

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    No szkoda dziewuchy. Taka młodziutka…. jak ja;) Zawsze wolałam jej słuchać niż na nią patrzeć… Kilka dni przed jej żmiercią mówiłam do mojego boya, że już niedługo się kobita przekręci. On na to, że jeszcze dwie płyty niech nagra i może umierać. No i dosłownie dzień, dwa po tej naszej głupiej rozmowie Amy umarła… 🙁 Miałam kupić nawet mojemu K. bilety na jej koncert, ale jakoż tam się akurat kłóciliżmy i odeszłam od tego wspaniałomyżlnego prezentu… O takie mam związane z nią wspominki;) Tak czy inaczej szkoda jej, talent i głos niespotykany. 🙂

    ps, Kto czytał najnowszy PRZEKRÓJ? Bo na okładce prowokacyjne hasło – „Wszyscy zabiliżmy Amy” – o co chodzi w tym artykule????? Ja nie czytałam, ale mnie ciekawożć zżera co autor miał na myżli;)

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Afro, myżlę, że chodzi o to, że bardziej interesowała nas jej artystyczna twórczożć, aniżeli jej człowieczeństwo, uczucia, zwykła wrażliwożć… niestety… choć cóż, tak naprawdę to nie my jesteżmy winni – winne są szeroko rozumiane media… to one zarabiają najwięcej… wprost krocie! mimo że wmawiają nam iż stoją na straży tzw. prawdy… 😕

    Afro, a co lubisz najbardziej z Amy Winehouse? tylko nie udawaj 😉 hehe…

    to na dobrą nockę 😉 :
    [usunięto_link]

    i to – już wkrótce 🙂
    [usunięto_link]

    oraz wreszcie:
    [usunięto_link]

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    A słyszeliżcie nową płytę? tą wydaną po żmierci? bo ja jestem totalnie oczarowana! podoba mi się bardzo bardzo, czuć że jest to dzieło Amy. Piosenki są mega romantyczne, takie bardziej spokojnie niż np. Rehab, ale dzięki temu bardzo nastrojowe. Ja przy nich odpływam 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A słyszeliżcie nową płytę? tą wydaną po żmierci? bo ja jestem totalnie oczarowana! podoba mi się bardzo bardzo, czuć że jest to dzieło Amy. Piosenki są mega romantyczne, takie bardziej spokojnie niż np. Rehab, ale dzięki temu bardzo nastrojowe. Ja przy nich odpływam 🙂

    arcticone, daj jakiegoż linka, Ziomalko 😉

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    ooooooo, nie słyszałam 🙁

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Nic nie straciłaż…

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Nic nie straciłaż…

    a co Ty zdobywasz? 8)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Amy Winehouse"

Przewiń na górę