• Autor
    Odp.
  • jamaja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Może moje pytanie wyda się głupie, ale nurtuje mnie od dłuższego czasu…Więc od niedawna nachodzą mnie takie wątpliwożci: czy przez seks analny można zajżć w ciążę, w ten sposób że wydobywająca sperma trafi w okolice pochwy i plemniki przedostaną się do żrodka? Czy ryzyko zajżcia będzie większe jeżli kobieta nie będzie miała błony dziewiczej?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Raczej nie jest to możliwe 😉

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    haaaahahahahaaahhahaa 😕

    wabacz , nie mogłem się powstrzymać …

    ile masz lat?

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    nie no raczej nie ale jesli splywa po pochwie to mozliwe bo moze przedostac sie do srodka

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Yyyyy…
    …to pytanie z mojej ulubionej grupy pytań 😀
    Odbyt i pochwa to dwie różne drogi i,wybaczcie,plemniki nie mają jak dostać się z tyłka do macicy 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Plemniki nie mają skrzyyyyyyyyyyydeł i tam nie dolecą 😆
    Humor mi dziż dopisuje. loool

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    No cóż, dolecieć nie dolecą…ale ryzyko, że w wyniku jakiegoż np. zaniedbania dostana sie w okolice wejżcia do „szparki” istnieje… 😳
    Ja tam wolę nieeksperymentować jeżli nie mam pewnosci, że jestem zabezpieczona.. 😳

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ……

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Nie.

    Ale ostanio słyszłam historię z serii magicznych. Mój były Norbert, już kiedyż o nim wspominałam, jest z kobietą. No cóż wyrwała sobie starszą pannę, mężatkę z trójką dzieci i zrobili sobie dzidziusia, niby nic, tylko, że spytał się kolegi…słuchaj ja ją brałem w pupę i spużciłem się do żrodka, a ona jest w ciąży, czy to możliwe? Uff, Norbert stracił raz dziecko (jego poprzednia poroniła), więc kolega odpużcił sobie użwiadamianie i powiedzał, że między odbytnicą, a pochwą jest taka cieniutka siateczka i tamtędy mogą p****żć plemniki.
    Urodził się synek.
    Teraz się smiejemy, że jak ktoż chce synka to trzeba w pupę. 😉

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    No coz, moje dwie kolezanki po porodzie tak popekaly, ze teraz po zszyciu wszystko jest w porzadku, ale krwawia z „dwoch” stron podczas miesiaczki Lekarz powiedzial, ze to sie czesto trafia po takim ciezkim porodzie. One nie ryzykuja podczas sexu analnego, a wedlug lekarza ma to wiele kobiet, wiec radze sie zastanowic.

    sch
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    jasne ze jest ryzyko! i to jeszcze jakie! drogie kolezanki, to sie nazywa CIAZA POZAMACICZNA!!!!

    jamaja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    jasne ze jest ryzyko! i to jeszcze jakie! drogie kolezanki, to sie nazywa CIAZA POZAMACICZNA!!!!

    Ha ha ha !

    żałosne -.-

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Co za chore czasy, że dziewczyny ze strachu przed ciążą zaczynają od seksu analnego 🙄

    1ramzes
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    matko boska jedyna…
    jak to czytam to mi sie włos na głowie jezy………moze staja mi dęba……nie wazne
    masakra…..uprawiasz sex analny a nie znasz podstaw wychowania sexualnego i anatomii…..
    BOZE DZIEWCZYNY POCZYTAJCIE TROCHE I POMYSLCIE ZANIM COS ZROBICIE…I NIE ZADAWAJCIE TAKICH PYTAN…….

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    i tu sie zgodzę z Zasadniczym ….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " anal a ciąża?"

Przewiń na górę