• Autor
    Odp.
  • fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Byłam w niedzielę na Antychryżcie Von Triera i nie wiem co sądzić o tym filmie. totalnie. ktoż widział? jak go zinterpretować? dobry czy zły? jestem ciekawa opinii bo sama mam mieszane uczucia! zapraszam do dyskusji!

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    nikt nie oglądał? 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    jak powiesz, że się opłaca, to może obejrzę 😉

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    film dosyć brutalny, ale warto zobaczyć, jestem bardzo ciekawa opinii!!! 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    w takim razie muszę się w niego zaopatrzyć 😀 (tak, tak, piractwo się szerzy :p)

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Ja nie ogladałam, za to moja siostra z mężem próbowali ale film tak bardzo nie przypadł do ich gustów ze nawet do połowy nie dobrneli.

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    jak lubie von triera, tak nakrecil chlam, ktory ciezko jest przyrownac do czegokolwiek.

    jak dla mnie przeskoki miedzy poszczegolnymi akcjami sa sztuczne, niespojne. sceny sexu wplecione niczym zapchajdziura (tylko po to by jakos mertaz filmu nadawal sie na kinowke), wyskakujace ot tak, a na koniec zachowanie glownej bohaterki wziete jakby z zupelnie innej opowiesci.

    przyswiecajaca idea/tematyka w polaczeniu z wystepujacym symbolizmem, na ktorej zostal oparty szkielet historii, jest przekazana w sposob niezrozumialy, a pseudo-szokujaca otoczka przeslania wszystko tak dokumentnie, ze nawet nie chce sie zastanawiac nad tym „co autor mial na mysli”.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    no włażnie ja mam taki problem, że chyba nie zrozumiałam co autor miał na myżli 🙂

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    A ja dochodzę do wniosku, że to chyba musi być żwietny film;) Dawno nie słyszałam tylu skrajnych, kontrowersyjnych opinii na temat tego samego fimu. Kolega wyszedł z kina zachwycony, a przyjaciółka stwierdziła, że nie mogła wysiedzieć do końca… I tu widzę, że jest podobnie;) A kiedy coż wzbudza skrajne emocje, to z reguły jest to coż dobrego;)

    Ayyo
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Dokładnie.Krytycy oceniają film nareszcie z zupełnie innej strony,bo to naprawde inny film.Również widziałam osoby,które nie mogły na nim wysiedzieć.Ja-przyznam-zasłaniałam twarz rękoma…wstyd,kurdee…

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Ale czemu zasłaniałaż twarz, taki straszny, czy brutalny?:) Ja w końcu jeszcze tego Antychrysta nie widziałam…

    Ayyo
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Zasłaniałam twarz bo sceny wydawały mi się zbyt brutalne jak na kobiecą osobowożć, to znaczy obnażanie własnego ciała,zadawanie sobie ran..o tym się słyszy ale nie bardzo chce się to widzieć na własne oczy,przecież nie pracujemy w prosektorium żeby badać takie zjawiska.przynajmniej większożć z nas…Wysiedziałam na tym filmie ale nie polecam go jednak oglądać.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Ja tam od czasu do czasu lubię obejrzeć jakiż taki hardcorek;) Wiem przecież, że to tylko film, efekty charakteryzatorów, i że nikogo tak naprawdę nic nie boli;) Jak przez cały czas o tym pamiętasz, to ogląda się zupełnie inaczej;) Wtedy to nawet Piłę można obejrzeć;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Antychryst"

Przewiń na górę