aparat na zębach…jak sobie poradzić?

  • Autor
    Odp.
  • zlazdzisia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Mojej córce dentysta założył wczoraj aparat na zębach. Jakoż nie może się do tego przyzwyczaić, wpadła w histerię, dzisiaj nie poszła do szkoły. Zastanawiam się jak jej w tym pomóc, bo na razie wszelkie tłumaczenia nie odnoszą pożądanych rezultatów.

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Taki temat juz jest w jak byc atrakcyjna.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Daj jej poczytac to forum z watkiem wlasnie o aparatach 🙂 zrozumie ze wiele dziewczyn by chcialo a nie moze i ze to teraz modne 🙂

    may
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    ja od niecąłych dwóch lat nosze aparat, na początku tez nie mogłamsię przyzwyczaić.
    Myżle, że ona też musi po prostu się przyzwyczaić i jako tako nie możesz na to wpłynąć niestety.
    Ale może niech troche poczyta w internecie, na forach. Aparat nie jest taki straszny, na początku.
    Dobra rada – kup córce WOSK do aparatów. Nakleja się go na zameczki aparatu. Na samym początku strasznie obdziera, do krwi.

    cytrynka22
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja noszę aparat ponad 3 lata, myżlę że się przyzwyczai po kilku dniach zapomni o nim. Jeżli bolą ją zęby to zwykły ibuprofen pomoże. Po za tym niech pomyżli jaki będzie miała piękny użmiech :-):-)

    zlazdzisia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja noszę aparat ponad 3 lata, myżlę że się przyzwyczai po kilku dniach zapomni o nim. Jeżli bolą ją zęby to zwykły ibuprofen pomoże. Po za tym niech pomyżli jaki będzie miała piękny użmiech :-):-)

    Córa zaprzyjaźniła się z aparatem. Ale jest trochę przewrażliwiona na tym punkcie. Nie pozwala z siebie żartować 😆 To ją trochę oszczędzamy. No i mówi, że jak już jej zdejmą…to będziemy jej wszyscy zazdrożcić prostych zębów 🙂
    Ale nie wiem, czy wytrzyma 2 czy 3 lata…Dentysta mówił o około roku. Dlaczego tak długo nosiłyżcie aparat? Może miało to związek z wielkożcią wady?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja tam nie rozumiem, o co biega…juz w moich czasach licealnych (a bylo to stosunkowo dawno) wiele dzieciakow nosilo aparaty. w dzisiejszych czasach to normalna rzecz. mnostwo dzieciakow a nawet doroslych nosi aparat.

    Kwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    nom 🙂 i bardzo dobrze ja tez nosze i nikt mnie nie uraził przeciez lepiej miec aparat niz krzywe zęby 😀

    patrycja22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    A moja córka bardzo chce nosić aparat… Tylko że ma idealny zgryz, a nie ma sensu noszenie aparatu skoro tak jest, już tysiąc razy jej to tłumaczyłam, ale co parę dni mnie o to zagaduje… 🙂

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Czytałam gdzież ostatnio, chyba na stronie Durexa, że jesli ma się aparat, to przy zaspokajaniu partnera trzeba być ostrożnym i nie wykonywać gwałtownych ruchów, ot tyle.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " aparat na zębach…jak sobie poradzić?"

Przewiń na górę