aparaty ortodontyczne

  • Autor
    Odp.
  • emi17
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Naszło mnie na taki temat. Co sądzicie o zakładaniu aparatów stałych? W jakim wieku według was już nie wypada założyć? ( no, jeżli już o moje zdanie chodzi to wypada w każdym…) Czy płci męskiej przeszkadza to w wyglądzie dziewczyny/kobiety? Napiszcie swoje zdanie.:)
    Pozdrawiam!

    bulma
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    wedlug mnie to staly aparat nosi sie do poki jest taka potrzeba. ja nosze aparat i mojemu narzeczonemu nei przeszkadza to wogole 😀
    pozdrowionka!!

    Agnieszka22
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    a ile dałaż za tak aparat?

    bulma
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    za kazdy zameczek 100 zl, wiec do tej pory 800 zl, fajne jest to ze za wizyte nie placi sie wcale, ani za zmiane gumek, takze jest to jednorazowy wydatek.

    bulma
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    za kazdy zameczek 100 zl, wiec do tej pory 800 zl, fajne jest to ze za wizyte nie placi sie wcale, ani za zmiane gumek, takze jest to jednorazowy wydatek.

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Hej.

    Osobiżcie uważam, że jeżeli tego nasze zęby wymagają to nie ma granicy wieku. Ja chciałabym mieć stały aparat, bo jak na razie mam ruchomy. Od 5 lat noszę ruchomy, może coż tam mi pomógł, ale tak długo go nosze że aż mi się znudzil, a na staly nie mam pieniędzy:(. Za kilka lat, za rok może dwa, jak dobrze pojdzie wezmę żlub. A chciałabym móc się użmiechać od ucha do ucha i miec super pamiatke ze zdjęć. A moj usmiech umozliwia mi pokazanie tego jak bardzo sie cieszę:(. A pozowane zdjęcia, ech nie ma mowy żebym się wyszczerzyla:(.

    Potrzebowalabym dwa luki, niestety nie orientuję się jaka cena jets jednego luku:(.

    Hmm, a co do facetów. Jeżeli ma się kogoż na stałe to nie powinnismy aparatow stalych się wstydzić. Bo dlaczego? Pomęczymy sie rok, dwa lata, ale efekt będzie piorunujący:).

    Pozdrawiam

    milka84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja nosiłam stały aparat parę lat temu i jestem zadowolona. A co do wieku to ortodontka powiedziała że można zakładać aparat nawet po 30 roku życia. I netinko jeżli chcesz założyć sobie taki aparacik to w moim przypadku za jeden łuk zapłaciłam 1000 zł i za każdą wizytę 50 zł. i chciałam dodać że jeżli byż chciała mieć na żlubie ładne ząbki to musisz się spieszyć bo nosi się go przynajmniej rok do 2 lat 😕

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    I netinko jeżli chcesz założyć sobie taki aparacik to w moim przypadku za jeden łuk zapłaciłam 1000 zł i za każdą wizytę 50 zł. i chciałam dodać że jeżli byż chciała mieć na żlubie ładne ząbki to musisz się spieszyć bo nosi się go przynajmniej rok do 2 lat 😕

    Hehe no tak, wiesz 1000 jakoż nie wiem skąd go wezmę. Muszę zarobić… Żadnej roboty sie nie boje, ale czasem nie ma jej;).

    Wiem ze conajmniej 2 lata, lecz jeżeli ma sie nie wielka wade, to ten okres jest mniejszy.

    Kurcze, ja daje za wizyte 30 zl, a nic mi ona nie daje…

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    o Matko jakie drogie te aparaty!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja też bym chciała założc sobie aparat stały mam tylko jeden zabek krzywy ale jakos mnie to odstrasza że to takie drogie i ze moga mi się jakoż zęby pospuć nie wiem jak ale jakos szkliwo uszkodzic czy jak :/ i wtedy by było dopiero okropnie a orintujecie się czy na jeden zab da sie? czy to musi byc jakos połączone zinnymi zabkami

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " aparaty ortodontyczne"

Przewiń na górę