• Autor
    Odp.
  • sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    Ostatnio poszłam do lekarza się przebadać. Maiłam lekkie problemy z oddychaniem, więc skierowanie do alergologa. Wynik astma! Zupełnie się tego nie spodziewałam. Od razu leczenie, znowu szok, steryd wziewny. Czy jest jakiż inny sposób? Tyle się naczytałam o tych negatywnych skutkach sterydoterapi.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    No włażnie lekarze mówią, że tylko sterydy pomogą.

    baskinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja choruję na astmę od dwóch lat. Na początku sterydy też mnie przeraziły! Ale porozmawiałam spokojnie ze swoim lekarzem, okazało się że sterydy nie są już tak niebezpieczne jak kiedyż. Dzięki odpowiedniej suplementacji można łatwo uniknąć tych wszystkich powikłań sterydów jakimi straszą nas stare ciotki 😉 😀

    baskinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Lekarz zalecił mi branie adcortu. Z tego co się orientuję to zawiera on witaminy rozpuszczalne w tłuszczach i kilka innych ważnych składników, jak np. kwas hialuronowy czy asparaginian ornityny. Ponoć wszystkie te składniki mają mnie zabezpieczyć przed „złymi” skutkami sterydów. Poczekamy, zobaczymy 8)

    poznannianka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    To zalezy na co jestes uczulona, jakie masz objawy itd…..Mojej córce dzięki diecie minelo:)

    baskinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    A jaką dietę stosuje Twoja córka?

    baskinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Kontrola kontrolą. Ale nie straszmy – z astmą można normalnie żyć!

    nowakkk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Pewnie ze mozna trzeba tylko przyjmować wziewy.

    qaniaq
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Super

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Astma"

Przewiń na górę