autoryzowane serwisy samochodowe

  • Autor
    Odp.
  • zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Co myslicie o autoryzowanych serwisach samochodowych? mialyscie kiedys z nimi stycznosc jak wypadaja w porownaniu do warsztatow nie posiadajacych autoryzacji. Generalnie czy warto oddac autko do aso czy lepiej do mechanika jednak zaznaczam ze nie mam zadnego zaufanego 🙁

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    wiadomo w aso pracuja wyspecjalizowani ludzie w danych samochodach wiec chyba lepiej im dac auto do naprawy.a o jakie aso pytasz? bo kazdy koncern samochodowy ma swoje autoryzowane serwisy ktore roznia sie miedzy soba

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    mi chodzi o aso volvo bo maja teraz rabaty na naprawy i czesci i myslalam co by nie skorzystac z tego tylko nie wiem jak jest u nich z naprawami co bym sie nie wpakowala w jakies klopoty

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    mi chodzi o aso volvo bo maja teraz rabaty na naprawy i czesci i myslalam co by nie skorzystac z tego tylko nie wiem jak jest u nich z naprawami co bym sie nie wpakowala w jakies klopoty

    Dając auto do ASO (gdy nie masz naprawdę zaufanego mechanika) masz pewnożć, że do ewentualnych napraw i serwisu zostaną zastosowane oryginalne czężci (a nie np. jakież chińskie ich zamienniki). Jest to szczególnie ważne w przypadku nowszych aut. No i otrzymujesz wszystko na piżmie… co też nie jest bez znaczenia.
    Co do jakożci usług – to wszystko zależy od „specjalistów”, którzy tam pracują. Firma Volvo ma dobrą renomę na rynku więc ASO bym się nie obawiał, choć z żadnym serwisem do tej pory do czynienia nie miałem.

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    jesli chodzi o aso volvo to ponoc dobrze naprawiaja auta bo raz moj wujek im cos dal do naprawy tak ze mechanik sobie z tym nie mogl poradzic no i mu naprawili.z tym ze on korzystal tylko z jednego aso a w Polsce jest ich sporo no ale trudno zeby przetestowac wszystko:) zreszta volvo prowadzi cala akcje z naprawami. na stronce [usunięto_link] swoja droga jestem ciekawa co myslicie o tych cenach co podaja na stronie?

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    850zl za rozrzad to chyba nawet nie tak duzo nie? bo pewnie mechanik by wzial podobnie tym bardziej ze to do volvo

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Na stronie znalazłam zegarek [usunięto_link] 4 dni do przeglądów za 50 zł 😉

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    W sytuacji gdy jest to nowy samochód i cokolwiek się dzieje – tylko i wyłącznie Autoryzowany Serwis.

    Jeżeli znasz mechanika – to od samego początku możesz serwisować u niego samochód. Zawsze to lepiej gdy tylko i wyłącznie jedna osoba zajmuje się pojazdem niż co chwile zmiana punktów serwisowych.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja na początku serwisowałam mój furkę w aso- poprzedni włażciciel też to robił- dostałam książkę serwisową ze wszystkimi wymianami z datami i wogóle. Jakież było moje zdziwienie, kiedy zostawiłam ją w serwisie, zajmującym się tylko moją marką, ale bez słówka autoryzowany, i w trakcie naprawy Pan poprosił czy mogę podjechać, bo chcialby mi cos pokazać… Słuchajcie te półmózgi w aso mi amortyzatory odwrotnie założyli!! Tai drobny szczegół!! I ja tak jeździłam!! Bo aso przecież, tyle kasy za wszystko się płaci to myżlałam, że się znają. Psikus!

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja tez serwisuje w Feu Vert.
    Pierwszy raz pojechalam tam z tata i od tego czasu jezdze tylko tam kiedy cos sie dzieje z moim autem.albo na sezonowa wymiane opon.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " autoryzowane serwisy samochodowe"

Przewiń na górę