az nogi mi sie trzesly…!!!

  • Autor
    Odp.
  • mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    nigdy wczesniej cos takiego mi sie nie zdarzalo. Zawsze podczas seksu oralnego dochodze a ostatnio bylo mi tak dobrze i za kazdym razem gdy czulam ze dochodze zaczynaly mi sie nogi trzasc…… 😳 strasznie to denerwujace bylo… ale nastepnym razem bylo juz *po staremu* i normalnie doszlam… mialyscie cos takiego kiedys ❓ ❓ ❓

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    no jasne. mnie to nie denerwuje, wiem wtedy że za chwilę będę mieć cudowny orgazm 😀

    mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    tylko ze ja nie doszlam…. to jest najdziwniejsze 😳 jak sobie o tym pomysle to troche to smieszne jest, nigdy tak nie mialam. A chlopak wymiekl hehe

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Boże jak ja Wam zazdroszcze. Ja nie moge wogole dojsc, woogle nie mam orgazmu, zadnego. Mam 17 lat i uprawiam sex od 4 miechów. Moze to jeszcze nie mój czas co? Zdaza mi sie już udawac, bo jednak facetom ciezko zrozumiec to, ze kobietom nie zawsze tak latwo jest dosc.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja tez kiedys udawalam teraz juz nie mowie mu ze nie doszlam stara sie ale jak czasem nie dam rady to rozumie.. 🙂

    mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    lola a probowalas seksu oralnego 😀 ❓ podobno tylko 30% kobiet przezywa orgazm podczas stosunku plciowego, a reszta ( w tym ja) 😳 podczas gry wstepnej. Zreszta dopiero co zaczelas wiec sie nie przejmuj ❗ 🙂

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Tak probowalam juz wszystkiego i nic. A co nazywasz gra wstepna?

    mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    gra wstepna to prztulanki, caluski i pieszczoty ale w tym momencie chodzi mi o seks oralny, to jest najfajniejsze 😀

    a propo mojego tematu to piszcie dziewczyny jak to jest z waszymi nogami 😛 jeszcze nigdy nie slyszalam zeby moja jakas kolezanka tez tak miala…

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    mojej kolezance drzaly ze strachu przy pierwszym razie;)
    ja chyba jeszcze nie potrafaie sie tak cieszyc oralem. wole np gdfy dotyka mnie reka, serio.

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    moje się nie trzęsą a raczej drgają lekko lub czesem mocniej, ale tylko chwilowo – może to miężnie się napianją albo coż w tym stylu 🙄 😛

    mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    ja ze strachu na poczatku mialam blokade… chlopak nie mogl wejsc 😳 za bardzo panikowalam

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    mnie też nogi drgają czasami… moze to zalezy od pozycji

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    Nie masz się czym przejmować, to naturalne.
    Moja dziewczyna czasami cała się trzęsie jak ma orgazm 🙂
    Na początku to się bałem bo nie wiedziałem co się dzieje 😛
    Ale lubię to 😉

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    mi sie zawsze trzesą

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    To dobrze 😳 😀 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " az nogi mi sie trzesly…!!!"

Przewiń na górę