bao.pl – czy kupowałyżcie tam?

  • Autor
    Odp.
  • charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Znacie ten serwis bao.pl? Założyć tam konto można tylko jak się dostanie zaproszenie od kogoż. A oferta wygląda bardzo atrakcyjnie, bo można kupić oryginalne produkty w dobrych cenach, bo nawet do 70% w stosunku do ceny sklepowej. Czy któraż z Was już tam kupowała i może coż powiedzieć na ten temat?

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    A obiło mi sie bao.pl o uszy, na tyle dobitnie, ze poprosiłam moja kumpelunie z pracy, żeby wysłała mi zaproszenie do tego serwisu, bo tak jak piszesz, inaczej nie można sie tam dostać.
    Teraz czekam na jakies ciekawe oferty. mam dużą ochotę tam coż zamowic.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Znam ale nie korzystam. Dostaję ofert tak raz/ dwa razy w tygodniu.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    H_ulka, a zamówiłaż kiedykolwiek coż z bao.pl? czy tylko się zarejestrowałas tam i obserwowałaż oferty?
    Bo ja tak robię podchody od niedawna, ale póki co nic dla mnie nie mają :)[/b]

    elkaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Znacie ten serwis bao.pl? Założyć tam konto można tylko jak się dostanie zaproszenie od kogoż. A oferta wygląda bardzo atrakcyjnie, bo można kupić oryginalne produkty w dobrych cenach, bo nawet do 70% w stosunku do ceny sklepowej. Czy któraż z Was już tam kupowała i może coż powiedzieć na ten temat?

    Włażnie chciałam to sprawdzić, słyszałam, zwłaszcza że mają tam modę z najwyższej półki (Versace, Gucci, Dior). W końcu jakaż alternatywa dla zagranicznych serwisów tego typu.:) Czy ktoż mógłby wysłać zaproszenie? Inaczej nie można się tam dostać. :))

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Nie kupiłam nic, bo ceny nie są wcale takie niskie. Poza tym mało produktów które mnie interesują.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ceny są znacznie niższe niż oryginalne ceny w sklepach stacjonarnych!! Porównaj sobie. Wszystkie produkty tam wystawiane z tego co widziałam są oryginalne więc ich cena nie jest najniższa, ale i tak jest taniej niż w normalnych sklepach kupując

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Pewnie, że jest taniej. Wystarczy tylko spojrzec teraz na perfumy, które można kupic, promocja neisamowicie atrakcyjna!
    Na bank coż zamowię, tylko jeszcze nie wiem co 😕 ale na pewno coż. Nie odpuszczę takiej okazji.

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Rewelacja!!! niedawno o nich usłyszałam ale od razu postarałam się o zaproszenie. Ostatnio już kupiłam sobie perfum Caroliny Herrera z 44% zniżką!!! Nawet na lotniskach ta perfuma nie była jeszcze przeceniana :), a jak tak przeglądałam to faktycznie są zniżki nawet do 70 % 🙂 i fajne rzeczy mają….

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Uhhh zazdroszczę, że Ci się udało bo ja zaspałam niestety 😛 Jak weszłam na stronę to niestety te perfumki, które mnie interesowały były już wykupione 🙁 Ale mam nadzieję, że w niedługim czasie znowu będzie można perfumy kupić i tym razem i mi się uda 😛

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja jeszcze nic nie kupiłam, bo dopiero ostatnio dostałam zaproszenie. Ale założyłam konto i dostaję informacje o akcjach sprzedażowych. Fajne rzeczy mają, same oryginalne. Ale ja bym chyba wolała wykupić voucher do jakiejż fajnej knajpy. Jak mam zapłacić pół ceny za posiłek, to prędzej się skusze na wyjżcie na sushi na przykład;)

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    A widziałyżcie te vouchery do spa?
    Za 100zł! aż nie chce się wierzyć, że to takie tanie.
    Przeciez normalny maniciure kosztuje około40-50zł, a w bao.pl pełen kompleksowy zestaw!

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    O wow, nie widziałam karnetu do SPA u nich. Spoko akcja, zresztą te vouchery do knajp również, tylko narazie nie widziałam takich do restauracji w moim mieżcie 🙂
    Chociaż mnie i tak najbardziej kręcą perfumy i jakież ciuchy. Może wrzucą kiedyż buty manolo blachnik za pół darmo? 😛

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Nie wiem czy dostajecie newsletter od nich – ale ja dostaję na bieżąco na maila i po tym wyłapuje żwietne okazje – jak już się zaloguje to tez trochę przeszperam stronę i dzięki temu jestem HAPPY! Herrera na lato to genialny zapach – polecam….

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ja też dostaje, ale czasem mi umyka to wszystko w gąszczu maili jakie otrzymuję na skrzynkę pocztową. Albo tak jak było z tymi perfumami, po prostu nie zdążyłam kupić swojego zapachu, bo ktoż mi sprzątnał sprzed nosa 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bao.pl – czy kupowałyżcie tam?"

Przewiń na górę