Bardzo silny ból głowy :(

  • Autor
    Odp.
  • KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    witam

    czy niewieciemoze od czego moze byc spowodowany silny bol glowy?? tzn silny chodzi mi o taki naprawde silny z enawet glowa niemoge ruszyc:( ani oczami a nawet usmiech sprawia mi bol:( dotego glowe mam goraca a rece i nogi zimne;/ jest mi duszno i mam takie lekkie zawrocty glowy bol jest taki ciagly ale czasem tak kluje:( i jesze kark mnie boli:( wiecie moze czego to moga byc objawy??

    z gory dziekuje 🙁

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Może zatoki?

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Ból głowy może być przyczyną wielu dolegliwożci. Ja też swego czasu miałam dosyć mocne bóle. Poszłam z tym do lekarza, dostałam mnóstwo skierowań , min. na usg nerek, badanie tarczycy i badanie wzroku. W moim przypadku okazało się, że przyczyną była lekka wada wzroku. Zaczęłam nosić okulary o bóle minęły.

    KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    hmmm watpoe by to byly zatoki… bo kiedys mialam i bole nie byly takie jak teraz… niewiem niemam pojecia 🙁 jest 23 godzina a boli mnie od 13 ;/ juz tyle godzin a bralam najpierw 2 apapy botem nawet ketonal i nic:( a zawsze po ketonalu w mig bol przechodzil:(

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Czyli zostało Ci jedno wyjżcie: lekarz.

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Wybierz się z tym do lekarza bo to może być poważna sprawa. Ja po uderzeniu w głowe miałam bardzo silne bóle i miałam wstrząs mózgu i niegroznego krwiaka

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bardzo silny ból głowy :("

Przewiń na górę