• Autor
    Odp.
  • arazzo
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 1
    • Bywalec

    Coraz czężciej szukamy rozwiązań, aby w naszej łazience były widoczne tylko elementy ozdobne i funkcjonalne, a instalacje były gdzież głęboko schowane. Dlatego mam pytanie do użytkowników baterii podtynkowych czy dobrze to funkcjonuje bez awarii? I czy warto?

    tanato
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ładnie to wygląda, ale to dożć kosztowne rozwiązanie :/

    blowup
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Z mojego dożwiadczenia wynika, że sprawdza się dobrze, jeżli postawisz na sprawdzoną markę. Polecam baterie podtynkowe Roca. Oprócz bezawaryjnożci (a co więcej, dziesięcioletniej gwarancji), jestem szczególnie zadowolona z bardzo efektownego designu, który dodatkowo podkreżla minimalizm podtynkowego rozwiązania. Ja mam taką baterię podtynkową:

    majka_em
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ja używam już od dawna z roca i zero awarii. W ogóle nic się nie psuje, a moim zdaniem jest to praktyczniejsze i dużo bardziej estetyczne rozwiązanie. I wcale nie takie drogie, wystarczy dobrze poszukać i można znaleźć fajne baterie w nie bardzo wygórowanych cenach.

    oliwia710
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Fajne są praktyczne i zużywają mniej wody

    michalina_mech
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Rozglądałam się w weekend po sklepach budowlanych i po internecie i kilka opcji mi się spodobało. Z roca mają naprawdę fajne i przede wszystkim dobrej jakożci. No ale nie wiem sama, przeraża mnie myżl o remoncie łazienki…

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Też mi się podobają.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Bardzo ładnie się prezentują i w znacznym stopniu pozwalają zaoszczędzić wode,tylko też kwestia kosztów- te nie należą do najniższych.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    I wlażnie tutaj dochodzimy do sedna,czyli do tego,że taką baterię należy czasem naprawiać kiedy coż się stanie,a jeżeli jest ona podtynkowa to sprawa wydaje się być skomplikowana,dlatego raczej odradzam w zwykłej,domowej łazience.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Baterie podtynkowe"

Przewiń na górę