• Autor
    Odp.
  • samykk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [13:43:21] rrkk napisał(a): nielubisz takich skonczonych zboczonych prawiczkow jak ja
    [13:45:32] PaTi…x) napisał(a): tak…bardzo ich nie lubię…
    [13:45:47] rrkk napisał(a): nielubisz takich skonczonych zdesperowanych zboczonych prawiczkow jak ja
    [13:46:23] PaTi…x) napisał(a): zdesperowany by jeszcze uczedł ale zboczony nie…
    [13:46:37] rrkk napisał(a): bo co, przeszkada ci to ze robi to z psem?
    [13:46:57] rrkk napisał(a): pewnie gejow tez nielubisz, wszystkich bys wykonczyla
    [13:47:11] PaTi…x) napisał(a): przeciwko gejom nic nie mam…
    [13:47:19] rrkk napisał(a): tylko przeciwok tym co pragna seksu?
    [13:47:34] PaTi…x) napisał(a): nie…ale nie lubię tych tematów …
    [13:47:39] rrkk napisał(a): wydalo sie, nienawidzisz tych ktorzy chca seksu
    [13:47:45] rrkk napisał(a): WYFDALO SIE HAHA
    [13:48:05] rrkk napisał(a): pewnie bys wolala zeby plci meskiej nieinteresowal sex i wtedy bys nawet plec meska zaczela kochac, a tak to ich nienawidzisz
    [13:48:22] PaTi…x) napisał(a): sory ale mam chłopaka…
    [13:49:01] rrkk napisał(a): i niewazne ze są skonczeni , samotni wrazliwi smutni, wystarczy ze sa zdesperowani bo chcieli by przezyc sex raz w swoim zyciu i dlatego ich nienawidzisz……….
    [13:49:48] PaTi…x) napisał(a): nie…nienawidzę jak ktoż jest natrętny…mam chłopaka kocham go i jakoż nigdy zdesperowany nie był…
    [13:49:57] rrkk napisał(a): chcesz napisac ze kochasz swojego chlopaka tak?
    [13:50:16] rrkk napisał(a): tak myslalem, napisalas o tym ze kochasz swojego chlopaka…..
    [13:50:37] PaTi…x) napisał(a): tak…kocham go…
    [13:50:45] PaTi…x) napisał(a): i co przeszkadza ci to..?
    [13:50:46] rrkk napisał(a): nienawidzisz mnie ze chcialbym bardzo seksu….. i piszesz o tej milosci do chlopaka……..
    [13:51:06] rrkk napisał(a): robisz z siebie plec myslaca o milosci, kochajaca jedynego mezczyzne……
    [13:51:19] rrkk napisał(a): i jestes niby taka dobra
    [13:51:31] rrkk napisał(a): a reszty ktorzy chca seksu nienawidzisz………
    [13:51:41] rrkk napisał(a): jestes pieprzonym potworem
    [13:51:42] PaTi…x) napisał(a): tak…żebyż wiedział…tego jednego chłopaka mam już 5 lat…
    [13:52:13] rrkk napisał(a): nieflirtuj sobie z moją plcią jak nas nienwidzisz tylko zajmuj sie swoim chlopakiem bo on ci wystarcza hihihih
    [13:52:44] PaTi…x) napisał(a): a ja z kimż flirtuję…od tego trzeba zacząć…
    [13:53:06] rrkk napisał(a): to wasza specjalnosc suki pieprzone zboczone
    [13:53:14] rrkk napisał(a): jestescie podlymi seksistkami
    [13:53:31] rrkk napisał(a): zboczonymi parszywymi ktore chodza dumnie po chodnikach
    [13:53:50] PaTi…x) napisał(a): o co ci chodzi…piszesz do kogo popadnie…i klniesz mu…i ty jesteż wychowany…
    [13:54:02] rrkk napisał(a): majacymi zero uczuc do plci meskiej ktora zbudowala caly swiat
    [13:54:15] rrkk napisał(a): kazda z waszej plci jest taka sama
    [13:54:32] rrkk napisał(a): jestescie wszystkie naszymi pasozytami, korzystajacymi z nas , wymagajacymi od nas czegos….
    [13:54:40] PaTi…x) napisał(a): o co Ci chodzi idź się dopierdalać do kogoż innego…
    [13:54:57] rrkk napisał(a): A CO , TO NIEPRAWDA O WASZEJ PARSZYWEJ PLCI
    [13:55:05] rrkk napisał(a): ktorej nieinteresuje niby sex hahahah
    [13:55:29] rrkk napisał(a): SUKO NIENAWIDZISZ MNIE ZA TO ZE CHCE SEKSU
    [13:55:44] PaTi…x) napisał(a): a ja Ci powiedziałam że ciebie…
    [13:55:56] PaTi…x) napisał(a): powiedziałam że nie nawidzę takich tematów…
    [13:55:57] rrkk napisał(a): ZE CHCIALBYM BYC PRZESTAC BYC PRAWICZKIEM I SOBIE GO WLOZYC
    [13:56:18] rrkk napisał(a): NIENAWIDZISZ WSZYSTKIEGO CO ZWIAZANE Z SEKSUALNOSCIA MEZCZYZNE Z JEGO NAGOSCIĄ
    [13:56:29] PaTi…x) napisał(a): zacznij lepiej czytać to co do ciebie piszę…
    [13:56:32] rrkk napisał(a): TO CIE OBRZYDA ODPYCHA, TO CHCESZ NISZCZYC
    [13:56:38] PaTi…x) napisał(a): bo widzę że z tym u Ciebie cięko…
    [13:56:52] rrkk napisał(a): JEGO PENIS, TO CO CZEGO NAJBARDZIEJ NIECHCESZ
    [13:57:08] PaTi…x) napisał(a): umiesz czytać…??
    [13:57:24] rrkk napisał(a): CHOCIAZ SPRAWIA CI TAKIE PRZYJEMNOSCI ZE CZUJESZ CIAGLE DOGADZANIE CHOCBY IDAC CHODNIKIEM
    [13:57:41] rrkk napisał(a): DZIEKI NASZYM PENISOM MASZ TO WSZYSTKO, CALE ZDROWIE SWOJEGO CIALA, WSZYSTKO
    [13:57:46] rrkk napisał(a): ALE ICH NIENAWIDZISZ PARSZYWA SUKO
    [13:58:11] PaTi…x) napisał(a): odpierdol się skurwielu jeden zjebany…
    [13:58:13] rrkk napisał(a): JEBANA P**** TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [13:58:24] PaTi…x) napisał(a): ?????
    [13:58:27] rrkk napisał(a): gdybys byla plcia myslaca o milosci
    [13:58:33] rrkk napisał(a): zupelie bys byla inna
    [13:58:40] rrkk napisał(a): bys byla wtedy przyjazną istotą
    [13:58:46] PaTi…x) napisał(a): ja myżlę o miłożci ale nie zdradzam jak kocham…
    [13:58:52] rrkk napisał(a): bys napisala cos milego
    [13:59:02] PaTi…x) napisał(a): a ty piszesz coż miłego…
    [13:59:02] rrkk napisał(a): bys zagadala do plci meskiej
    [13:59:21] PaTi…x) napisał(a): i za takie coż co piszesz mam ci pisać coż miłego…?!
    [13:59:33] PaTi…x) napisał(a): zastanów się co ty w ogóle gadasz…
    [13:59:42] rrkk napisał(a): matki polki wspierajace mezczyzn haha
    [13:59:53] PaTi…x) napisał(a): ????
    [14:01:19] rrkk napisał(a): nielubisz zboczencow
    [14:01:45] PaTi…x) napisał(a): nie lubię tego jak się zachowują…a nie ich osoby…
    [14:01:59] rrkk napisał(a): lubisz jak sa agresyni i chce cie zgwalcic kilku haha
    [14:02:43] rrkk napisał(a): moze lubisz sliniacych sie chlopakow , czy za nimi nieprzepadasz?
    [14:02:49] PaTi…x) napisał(a): mam tylu kumpli i wszyscy są jakoż normalni…i da się z nimi pogadać…a trafi się taki jeden jak ty…i gada o takich głupotach…
    [14:03:15] rrkk napisał(a): to pewnie sa twoimi kumplami bo sa sfeminizowani czyli normalni
    [14:03:31] rrkk napisał(a): a jak ktos jets prawdziwy jak ja to taki by nigdy niebyl twoim kumplem
    [14:04:25] PaTi…x) napisał(a): to już twoje zdanie…ja mam mnustwo kumpli wieczory zawsze z nimi przesiaduję i w ogóle…
    [14:04:59] PaTi…x) napisał(a): a ty się dziwsz że jesteż zdesperowany jak się tak zachowujesz…i wszystkie cię wolą olać niż z tobą gadać…
    [14:05:22] rrkk napisał(a): macasz sie dowoli z nimi, doznajesz erotycznych wrazen i lubisz mowic o milosci do swojego chlopaka
    [14:06:05] PaTi…x) napisał(a): mówię o miłożci do swojego chłopaka bo go kocham…nie umiesz ani tego odróżnić…
    [14:06:19] rrkk napisał(a): one lubia takich co je bajerują, meskich, co umieja panowac nad swoim podnieceniem, twardych jednoczesnie wrazliwych mozna by wymieniac sama wiesz w nieskonczonosc
    [14:06:47] PaTi…x) napisał(a): i takich jest niewielu…dobrze o tym wiem…
    [14:06:49] rrkk napisał(a): lubia takich chlopakow co im nieprzeszkadza np to ze dziewczyna ma znizke na bilet na dykoteke a oni caly placą
    [14:07:55] PaTi…x) napisał(a): ja z chłopakiem jak idę na imprezę a jak on misi więcej zapłacić to ja nawet nie idę na tą imprezę…nie znasz mnie a oceniasz…
    [14:08:05] rrkk napisał(a): jak to niewielu, przeciesz wszyscy twoi kumple, ja tylko taki nie jestem
    [14:08:16] rrkk napisał(a): ja jestem inny od nich wszystkich…
    [14:08:21] rrkk napisał(a): nic niedaje kobiecie
    [14:08:26] rrkk napisał(a): nawet niepodwioze samochodem
    [14:08:36] rrkk napisał(a): a wszyscy inni robia to
    [14:08:42] rrkk napisał(a): zapraszają , daja kwiaty
    [14:08:50] PaTi…x) napisał(a): bo są kulturalni…i normalni…
    [14:08:56] rrkk napisał(a): A JA JEDYNY NIE I DLATEGO MUSZE POZOSTAC SAM DO KONCA ZYCIA
    [14:08:59] rrkk napisał(a): !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [14:09:18] PaTi…x) napisał(a): i potrafią kochać…wiedzą co to jest prawdziwa miłożć…czego ty nigdy nie doznasz…
    [14:09:52] rrkk napisał(a): przedstawie tą rozmowe na forum to bedzie moj dramat ktory chce zeby zobaczyli wszyscy
    [14:10:04] rrkk napisał(a): to zalagodzi jakos mój ból
    [14:10:13] rrkk napisał(a): pa
    [14:10:37] PaTi…x) napisał(a): o jejciu dramarturg się znalazł…
    [14:11:38] rrkk napisał(a): tą ostatnią wypowiedz tez przedstawie…

    Rozmowa sie przedluzyla…….

    [14:19:06] PaTi…x) napisał(a): a mnie to wali co ty zrobisz…
    [14:19:31] rrkk napisał(a): pewnie ze cie nic nieinteesuje, myslisz ze co ci moze zrobic jakis facecik
    [14:19:37] rrkk napisał(a): co wam mozemy zrobic, nic
    [14:20:21] PaTi…x) napisał(a): hahahahahahahaha…tylko przez to co piszesz robisz z siebie błazna…z nikogo innego…
    [14:20:22] rrkk napisał(a): SUKO NIENAWIDZISZ MNIE ZA TO ZE CHCE SEKSU
    ZE CHCIALBYM BYC PRZESTAC BYC PRAWICZKIEM I SOBIE GO WLOZYC
    NIENAWIDZISZ WSZYSTKIEGO CO ZWIAZANE Z SEKSUALNOSCIA MEZCZYZNy Z JEGO NAGOSCIĄ
    TO CIE OBRZYDA ODPYCHA, TO CHCESZ NISZCZYC
    JEGO PENIS, TO CO CZEGO NAJBARDZIEJ NIECHCESZ
    [14:20:52] rrkk napisał(a): hhihihihih
    [14:20:53] rrkk napisał(a): hihihihihihih
    [14:20:56] PaTi…x) napisał(a): powtarzasz się…
    [14:21:14] PaTi…x) napisał(a): jueden tekst wykułeż na pamięć i powtarzasz go wszystkim…
    [14:21:25] rrkk napisał(a): bede powtarzal wam s*** w twarz, niebede nic innego wymyslal bede mowil to jedno, niebede sie meczyl tylko powtarzal i sie smial hahahaha
    [14:21:40] rrkk napisał(a): mam ich setki, zaisalem wszystko
    [14:21:45] rrkk napisał(a): ale bede powtarzal kilka i starczy
    [14:23:01] PaTi…x) napisał(a): „SUKO NIENAWIDZISZ MNIE ZA TO ZE CHCE SEKSU
    ZE CHCIALBYM BYC PRZESTAC BYC PRAWICZKIEM I SOBIE GO WLOZYC
    NIENAWIDZISZ WSZYSTKIEGO CO ZWIAZANE Z SEKSUALNOSCIA MEZCZYZNy Z JEGO NAGOSCIĄ
    TO CIE OBRZYDA ODPYCHA, TO CHCESZ NISZCZYC
    JEGO PENIS, TO CO CZEGO NAJBARDZIEJ NIECHCESZ” mi chodzi o to że ten jeden porzedstawiony wyżej tekst powtarzasz cały czas….
    [14:23:09] PaTi…x) napisał(a): aż mi się ciebie żal robi…
    [14:23:33] rrkk napisał(a): A TERAZ NIEPOWTARZAM
    [14:23:55] rrkk napisał(a): ZYCZ MI ZE WLOZE GO TYLKO DO TRUMNU I ZOSTANE W SWOIM POKOJU DO KONCA SWOJEGO ZYCIA BO CHCIALEM SEKSU
    [14:24:56] rrkk napisał(a): bede sie meczyl kazdej godziny , wiedzac jednoczesnie ze plec kobieca ma za darmo sex i korzysta jesli chce
    [14:25:29] PaTi…x) napisał(a): jak będziesz mieć taki stosunek do kobiet to tylko do trumny go włożysz i nigdzie indziej
    [14:25:38] rrkk napisał(a): bede zawsze taki sam
    [14:25:44] rrkk napisał(a): dokladnie jak napisalem wszystko
    [14:25:55] rrkk napisał(a): niepodwioze samochodem niezaplace biletu itd
    [14:25:59] PaTi…x) napisał(a): a mnie to nie obchodzi jaki będziesz…
    [14:26:23] rrkk napisał(a): taki wlasnie bede
    [14:26:27] rrkk napisał(a): na zawsze
    [14:26:32] rrkk napisał(a): jak plec kobieca dla mnie
    [14:26:37] rrkk napisał(a): dokladnie ja taki dla nich
    [14:26:40] rrkk napisał(a): ani troche inny
    [14:26:41] PaTi…x) napisał(a): a to mów to komuż innemu a nie mi…
    [14:26:47] rrkk napisał(a): bede im to mowil wszystkim
    [14:26:51] rrkk napisał(a): ze bede taki jak one dla mnie
    [14:27:33] rrkk napisał(a): ja jestem ten jedyny prawdziwy
    [14:28:37] rrkk napisał(a): a inni, niech bajeruja was, woza w samochodach
    [14:28:49] rrkk napisał(a): ALE NIE JA
    [14:28:51] rrkk napisał(a): JA NIGDY
    [14:29:02] rrkk napisał(a): bede niemily dla kobiet…………….
    [14:29:05] rrkk napisał(a): hihihiih
    [14:29:13] rrkk napisał(a): hahah
    [14:29:40] PaTi…x) napisał(a): a mnie to wali jaki ty będziesz bo i tak nigdy z tobą na żywo nie pogadam…i nawet nie chcę…
    [14:30:10] rrkk napisał(a): a co, boisz sie ze bylas dla mnie niemila i bylbym dla ciebie niemily
    [14:30:11] rrkk napisał(a): hihi
    [14:30:14] rrkk napisał(a): nara
    [14:31:08] rrkk napisał(a): I CO NIEMASZ CO ODPISAC SUKO PIERDOLONA WRESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [14:31:46] PaTi…x) napisał(a): na głupote jeszcze lekarstwa nie wymyżlili co widać po twoim przykładzie…
    [14:33:13] rrkk napisał(a): ty beszczelna feministyczna swinio
    [14:33:44] PaTi…x) napisał(a): już nie masz lebszych tekstów…?
    [14:33:53] PaTi…x) napisał(a): tylko powtarzać teksty z telewizji…
    [14:34:55] rrkk napisał(a): odwal sie odemnie spierdalaj niepisz niedrecz mnie pozostaw mnie w spokoju
    [14:35:10] PaTi…x) napisał(a): kto zaczął pisać…
    [14:35:55] rrkk napisał(a): plec ktora poczula sie samotnie bo nikt do niej nienapisal…………….
    [14:36:36] PaTi…x) napisał(a): co…ja cały czas z kimż piszę choćby teraz z 3 osobami piszę więc ty jesteż zbędny i to bardzo…
    [14:36:57] rrkk napisał(a): wiec jestem zbedny, pa

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    😯

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    idz sie chlopcze idz lecz!

    albo do burdelu uderz bo to co wypisujesz (a raczej kopiujesz z jakiegos czatu) nawet nie da sie skomentowac.

    co to w ogole mialo znaczyc? kogo interesuja twoje pierdykniete rozmowy.

    i dziwie sie jeszcze tej lasce szybciej nie zakonczyla „rozmowy” z toba – przeciez to nawet smieszne nie bylo 😕

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Onione, żwięta racja. Mi po prostu ręce opadły jak to przeczytałam. Obawiam się, że Samyk potrzebuje psychologa lub nawet psychiatry.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A co to jego wina, że żadna go nie chciała? 🙄 Dla niektórych miłożć jest nielegalna 🙄

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    ja sie jakos nie dziwie ze go nie chciala… malo jaka dziewczyna kobieta chce isc do lozka z cymbalem.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Nawet nie mam zamiaru tego czytać,tak będzie lepiej dla mojego zdrowia psychicznego 😆 A samyk jaki jest każdy widzi.No,oprócz jego samego.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    abi to było genialne 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ja sie jakos nie dziwie ze go nie chciala… malo jaka dziewczyna kobieta chce isc do lozka z cymbalem.

    A może stał się taki z braku seksu i miłożci? Ja też z samotnożci coraz mniej umiem cieszyć się życiem 🙄

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ale z drugiej strony jakim cudem on ma mieć do czynienia z miłożcią skoro potępia wszystkie kobiety? pewnie jedna go skrzywdziła i od razu stwierdił, że wszystkie są okropne. to trochę przesada.

    Zly
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Chlopcze jedyne co usprawiedliwia w mych oczach to cos co nam zapodales to choroba umyslowa.
    lacze wyrazy wspolczucia.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    @mellodiv wrote:

    ale z drugiej strony jakim cudem on ma mieć do czynienia z miłożcią skoro potępia wszystkie kobiety? pewnie jedna go skrzywdziła i od razu stwierdił, że wszystkie są okropne. to trochę przesada.

    A może kosza mu dała dosłownie każda i zgorzkniał z braku miłożci? Możliwe, że mi też to grozi 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    to nic nie usprawiedliwia. widocznie i tak nie był dożć wytrwały psychicznie by tak się zaorać po paru koszach. nie potępiam go, uważam jednak że jego postawa żwiadczy o tym, że powinien się leczyć. z resztą, jego wypowiedzi ani nie są miłe ani przyjemne, jeżli jest zdrów psychicznie to raczej robi sobie jaja.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    A i żeby te jaja chociaz smieszne byly 😕

    mowcie co chcecie ale mi jest go z jednej strony szkoda

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Jak ktoż mając tyle lat nigdy nie był w związku i jest prawiczkiem to nic dziwnego, że zaczyna żwirować 🙄 Mnie też to pewnie czeka 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bez tematu samyk"

Przewiń na górę