Biała sukienka – z czym nosic?

  • Autor
    Odp.
  • madziulka06
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Kupiłam sobię białą sukienkę coż w tym stylu :[usunięto_link] tyle,że moja ma falbanki szersze i większe i do samego dołu a ta ma tylko na biużcie. Włażnie jakie buty,kolor rajstop,dodatki mogłabym dodac do takiej sukieneczki? Wybieram się na imprezę i chciałabym wyglądac elegancko ale też orginalnie:)

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Jak dla mnie to sukienka na lato i rajstopy raczej niewskazane. Ewentualnie cieliste, ale cieniutkie – maksymalnie den 8.

    madziulka06
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    No letnia bardziej jest ale o to chodzi włażnie. Impreza jest masowa więc połowa dziewczyn będzie pewnie ubrana w jakież szorty krótkie, odsłonięte brzuchy,mini itp jak to na takich imprezach.A ja wolę wyglądac akurat skromniej stawiam raczej na dodatki do tej sukienki niż odkrywanie ciała. Dlatego też pytam co by najlepiej pasowało:)

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    na imprezę to bym chyba jej nie założyła.

    ale jeżli już bym się w nią ubrała to założyłabym do tego białe, cieniutkie rajstopy (włażnie coż około 8 den.). szare buty i szarą torebkę. no i biżuteria srebrna.
    ale fakt faktem jest to kompozycja bardziej na wiosnę niż jesień.

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    szare dodatki fajnie, tylko nie białe rajstopy! tylko i wyłącznie cieliste, albo wogóle z nich zrezygnować. 🙂

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    byle nie z białymi butami 😀

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Sukienka na prawdę robi wrażenie i już sama w sobie jest niesamowicie oryginalna. Pomyżl o gładkich rajstopach bez żadnych wzorów i koniecznie srebrnej biżuterii. Może coż włażnie tak dużego jak miała ta dziewczyna ze zdjęcia. Albo coż skromnego i błyszczącego. Uważam, że pasowałoby też złoto. Poszperaj np. na rafidu.pl . Tak naprawdę biżuteria biżuterią, ale najważniejsza jest sukienka w Twoim przypadku przeżliczna:):)

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Sukienka jest naprawdę żliczna, bardzo dziewczęca i delikatna. Więc i takie muszą być dodatki do niej. Jedno jest pewne na pewno w niej zrobisz wrażenie. Ja osobiżcie dobrałabym jakież czarne lub szare dodatki. Konieczne jest, abyż miała bardzo cieniutkie rajstopy, bo sukienka jest delikatna. Z czernią myżlę będzie się najlepiej komponować. Ale to też zależy od tego jakie Ty kolory preferujesz. Ja bym włażnie tak zrobiła.

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Na wiosnę warto ożywić strój kolorową bransoletką z różnymi koralikami. W sklepie „Niebieski-koralik” można znaleźć najróżniejsze. Tylko w tym sklepie można kupić koraliki bursztynowe, a także mają największy wybór koralików z kamieniami półszlachetnymi, a asortyment stale się powiększa. Ja już wiem, że tej wiosny stawiam na koraliki bursztynowe, żwietnie się komponują z wiosennymi sukienkami.

    marketmoda.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Niebieskie dodatki żwietnie by pasowały. Niebieskie buty, torebka. Srebrna biżuteria.

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Oooj, biała sukienka daje mnóstwo możliwożci 🙂 wystarczą jakiekolwiek kolorowe dodatki, żeby zyskała na wyrazie. Może to być biżuteria czerwona, oliwkowa, pomarańczowa,granatowa. Naprawdę we wszystkim będzie wyglądać zjawiskowo. Do tego kolorowy pasek i stylizacja na 5!

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    To zależ. Patrzcie – merg.pl/product-pol-76852-Megan-Sukienka-sportowa-z-KROTKIM-rekawkiem-guziczkiem-i-patka-DUZE-CZERWONE-KWIATY.html Jeśli to jest taka biała sukienka, z takimi motywami, to zakładam, że można prawie wszystko dopasować. A taka klasyczna biel to chyba średni pomysł na co dzień, ale – co kto lubi 😉

    aleksusia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Jakis może sweter, ramoneska albo może marynarka?

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Jeszcze coś na takiej zasadzie – merg.pl/product-pol-109108-Sukienka-dwukolorowa-czarna-ecru.html w sensie delikatnego połączenia bieli i czerni to ma sens, ale całkowicie biała? W ogóle mnie to nie przekonuje przede wszystkim ze względu na konieczność ciągłęgo prania. Jak długo taka sukienka będzie czysta?

    musha
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ładna, ale bardzo klasyczna w sumie stylizacja.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Biała sukienka – z czym nosic?"

Przewiń na górę