Białe spodnie

  • Autor
    Odp.
  • Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Czy są kobiety które lubią chodzić w białych spodniach?

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    A ja tam lubię czasami włożyć białe spodnie. I nie sądzę, żebym wyglądała w nich źle lub tym bardziej, żeby przebijały mi spod nich stringi, których nie noszę…

    Moje są z takiego materiału, trochę jakby pod jeans, więc fajnie pokrywają nogi, a w każdym bądź razie nie są przezroczyste.

    Do tego zazwyczaj czarna tunika lub kwiecista/kolorowa bluzka.

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja lubię białe spodnie ale tylko lniane na lato. Czuje się w nich bardzo komfortowo i pasują mi do wielu bluzek i butów. Nie wpadłabym jednak na pomysł żeby sobie kupić białe jeansy, nie przeszkadzają mi na kimą ale sama bym takich nie chciała mieć . Z reszta w białych spodniach mogą chodzić tylko wyjątkowo zgrabne dziewczyny 🙂

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Zależy jakie. Lubię nosić krótkie białe spodenki, albo białe, lniane spodnie. Każde inne raczej u mnie odpadają. A już na pewno w zimie. Sorry ale nie ma nic gorszego jak zachlapane i ubłocone białe spodnie noszone zimą

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Tak to prawda.

    suonko82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Nie naleze do wyjatkowych szczuplych osob, jestem normalnej budowy ciala ale mam dwie pary bialych spodni, material jeans i pierwsze maja proste nogawki drugie natomiast sa to 3/4 , i nie wydaje mi sie zeby zle wygladaly….przynajmniej do dnia dzisiejszego negatywnych opin nie slyszalam.

    zartownis87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Białe spodnie jak najbardziej, ale tylko latem, bo jak wspomniano wyżej na okres jesienno-zimowy raczej żrednio się nadają, bo nieestetycznie wyglądają pochlapane lub pobrudzone błotem.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Latem tak,natomiast przy naszej pogodzie raczej ciężko będzie je zakładać,ponieważ są mało praktyczne i co za tym idzie szybko się brudzą. Ja raczej nie polecam.

    julitkakrause
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja uwielbiam:)

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Zimą faktycznie nie jest to zbyt dobry pomysł,ale generalnie czemu nie- nie widzę problemu,jeżeli tylko komuż się podoba i pasuje do stylu. Sam czasem też noszę białe spodnie.

    milka42
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja lubię od czasu do czasu ale jak jeżdżę w aucie, aby nie poplamić za bardzo je.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Poplamić i ubrudzić jest je bardzo łatwo,dlatego też tylko czasem i to okazyjnie w lato. W zimę zupełnie odpadają,jakoż tego nie widzę.

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    eeee…. nigdy nawet nie miałam białych spodni. Szorty były, ale długich spodni nigdy nie nosiłam. Trochę mało funkcjonalne i jakoż tak ogólnie żrednio mi się kojarzą. Chyba, że jest to jakiż fajnie skrojony garnitur, ale to też raczej na zasadzie popatrzenia, a nie noszenia 😉

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ja podczas lata lubię zakładać czasem takie lniane białe spodnie,które są lekkie i zarazem przewiewne,myżlę że to dobra opcja. Zimą zdecydowanie odpada.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja lubie białe ale tylko w lato chodze w bialych

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Białe spodnie"

Przewiń na górę