BIELIZNA MĘSKA

  • Autor
    Odp.
  • muza
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    szukam bielizy męskiej Olaf Benz i Manstore czy ktoż wie gdzie można kupić

    Lariesse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej!
    Ja zawsze kupuję dla swojego mężczynzna bokserki firmy Lupo brazylijska firma jest nowa na rynku ale jakożciowo są fantastyczne, super wzrory. Ja kupiałam na stronie OUI.pl ale wiem od znajomych ze mozna tez kupic w sklepach zwykłych. Tez znazłam pózniej na stronie planetafaceta.pl
    Polecam po praniu nawet nie widac ze sa prane….
    A na niego super wyglądaja…

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Ja nie jestem miłosniczką tych dziwnych niby erotycznych, dla Pań jak najbardziej, dla Panów raczej nie ale wzykłe bokserki z fajnymi nadrukami mi się bardzo podobają. W tym sklepie wyczaiłam na przykład takie co wyglądają jak rozpięty frak i mają muszkę w miejscu przyrodzenia 🙂
    *****************


    Wystarczy tego wklejania linków – chcesz cos pokazać umieżć fotkę!

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @Królinia wrote:

    Ja nie jestem miłosniczką tych dziwnych niby erotycznych, dla Pań jak najbardziej, dla Panów raczej nie ale wzykłe bokserki z fajnymi nadrukami mi się bardzo podobają. W tym sklepie wyczaiłam na przykład takie co wyglądają jak rozpięty frak i mają muszkę w miejscu przyrodzenia 🙂
    ***********************/

    Super , tez zwróciłam wczesniej na to uwage 😉
    A swoja droga odrobina takiego szaleństwa modowo-bieliznianego w łóżku nie zaszkodzi 😉 a jak może pomóć…

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    A może trzeba pużcić wodze fantazji i dać się przebrać swojemu Panu i wczuć się po prostu w klimat? 🙂

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @Królinia wrote:

    A może trzeba pużcić wodze fantazji i dać się przebrać swojemu Panu i wczuć się po prostu w klimat? 🙂

    W sumie czemu nie ,ale trzeba tez miec uległego faceta,który chętnie wskoczy w tego typu bielizne.
    Albo pozostaje jeszcze wcisnąc na niego siła.

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    no co, chyba każdy facet chce spełniać zachcianki miłosne swojej kobiety, nie? 🙂 bieliznę albo w ogóle takie przebranie w stylu striptizerów!

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Zgadzam sie.Skoro striptizerzy robia takie osząłamiajace wrazenie na kobietach ,to czemu nie przebrać tak naszgo mężczyne…Ale kwestia tego-czy w ogóle by chciał…

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Pod warunkiem,ze te zachcianki podobają sie facetowi,bo nie każdy chce i nadaje sie na striptizera. Do tego trzeba miec odpowiednią figure.

    Ada-Bielizna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Bielizna męska także moze być sexi o ile odpowiednio ją dopasujemy,a akurat pod tym względem możemy doradzić bo na naszej stronie znajduje się także kolekcja dla panów:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BIELIZNA MĘSKA"

Przewiń na górę