• Autor
    Odp.
  • hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Zawsze możesz kupić na prezent facetowi. Trzeba znajdować plusy. 😉

    Zima się zbliża, prezenty gwiazdkowe też. Może i masz racje, że nie ma co płakać. 🙂
    @Zuziaczek wrote:

    brubeck jest ok, ale tervel rownie dobry a tanszy

    Skoro tak, to wygląda to lepiej wydać mniej lub za zaoszczędzone pieniądze kupić sobie jakąż czapkę na przykład.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    @paulajna wrote:

    a wzory i design ma lepsze?

    Serio wg Ciebie wzory i design się liczą w odzieży termo?
    A może jakożć i wygoda?

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    a może po prostu i jedno i drugie 😉

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    tervel ma tez fajne czapki, moj brat sobie bardzo chwali taka

    Mówisz o modelach letnich czy zimowych?
    [usunięto_link] wrote:

    a może po prostu i jedno i drugie 😉

    Jak się znajdzie firme, która odpowiada nam jakożciowo, to czemu nie zwracać uwagi na wygląd? Przecież w końcu jest to odzież, wieć ważne by czuć się w niej dobrze.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a może po prostu i jedno i drugie 😉

    Jak się znajdzie firme, która odpowiada nam jakożciowo, to czemu nie zwracać uwagi na wygląd? Przecież w końcu jest to odzież, wieć ważne by czuć się w niej dobrze.

    dokładnie, masz rację 🙂

    Moje-ezakupy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Dla mnie wzór takiej bielizny czy odzieży ma kompletnie drugorzędne znaczenie i tak z reguły są one w jednolitym kolorze. Polecam np firmę Brubeck,nie mają drogich rzeczy,a za to trzymają jakożć i spełniają swoje zadanie.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Mówisz o modelach letnich czy zimowych?

    Są i takie i takie.
    [usunięto_link] wrote:

    Dla mnie wzór takiej bielizny czy odzieży ma kompletnie drugorzędne znaczenie i tak z reguły są one w jednolitym kolorze. Polecam np firmę Brubeck,nie mają drogich rzeczy,a za to trzymają jakożć i spełniają swoje zadanie.

    Tervel też jest polski i dobry, a przy tym sporo tańszy 🙂

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    o taki: [usunięto_link] tylko oczywiscie czarny 🙂

    Czemu oczywiżcie? Oliwkowy jest zły?
    @Zuziaczek wrote:

    typowo zimoych jeszcze nie widzialam
    pokazesz ?

    Przecież wkleiłaż link zimowej czapki. 😐

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    Wiesz, płacisz za jakożć. I tak za czapkę musisz dać 50-70 zł. Ta jest niewiele droższa. Wełna merino o dobrych włażciwożciach termicznych. Poczytaj sobie o tym.

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ta mi się potwornie podoba ale cena mnie przeraża
    [usunięto_link]

    Wsadzaj linki w znaczniki, bo się nie otwierają.
    Co do ceny, owszem. Sporo jak za czapke na zime. Rozumiem, że wełna merino jest super i swoje musi kosztować, ale mimo wszystko dużo jak za czapke. Z drugiej strony jak się jeździ często na narty lub przebywa często na dworze w zime, to takie coż może być bardzo przydatne.

    [usunięto_link] wrote:

    Wiesz, płacisz za jakożć. I tak za czapkę musisz dać 50-70 zł. Ta jest niewiele droższa. Wełna merino o dobrych włażciwożciach termicznych. Poczytaj sobie o tym.

    No nie wiem, czy tak niewiele. Dwa razy droższa od ceny, którą podałaż. Wszystko zależy od tego, czy rzeczywiżcie taka czapka jest nam potrzebna. Jeżli tak, to cena nie ma takiego dużego znaczenia, bo liczy się jakożć.

    @mauagosia wrote:

    Boli mnie kolano i w najbliższym czasie bielizna termoaktywna mi się raczej nie przyda 🙁

    Jak cię przestanie boleć, to temperature na dworze będzie jeszcze mniejsza, więc nie byłabym taka pewno, że ci się nie przyda.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ta mi się potwornie podoba ale cena mnie przeraża
    [usunięto_link]

    Wsadzaj linki w znaczniki, bo się nie otwierają.
    Co do ceny, owszem. Sporo jak za czapke na zime. Rozumiem, że wełna merino jest super i swoje musi kosztować, ale mimo wszystko dużo jak za czapke. Z drugiej strony jak się jeździ często na narty lub przebywa często na dworze w zime, to takie coż może być bardzo przydatne.

    będę pamiętać o twojej radzie z linkami.
    jak sie okazało niestety będę pracować przez całą zimę raczej na dworze … ;/ więc przydała by mi się ta czapka tylko jak człowiek patrzy do portfela to ból… no cóż to chyba jak z wyrwaniem zęba poboli i przestanie 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Wiesz, płacisz za jakożć. I tak za czapkę musisz dać 50-70 zł. Ta jest niewiele droższa. Wełna merino o dobrych włażciwożciach termicznych. Poczytaj sobie o tym.

    No nie wiem, czy tak niewiele. Dwa razy droższa od ceny, którą podałaż. Wszystko zależy od tego, czy rzeczywiżcie taka czapka jest nam potrzebna. Jeżli tak, to cena nie ma takiego dużego znaczenia, bo liczy się jakożć.

    zawsze można spróbować założyć dwie na siebie 😉

    @paulajna wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ta mi się potwornie podoba ale cena mnie przeraża
    [usunięto_link]

    ponoc robią najlepszą bieliznę z wełny merino na rynku.
    Niekoniecznie wełna merino jest na każdą porę roku i sytuację sportową.

    czyli w sensie nie zmarznę przy -18 ale nie będzie mi gorąco przy -3 jak będę biegać?

    @paulajna wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    czyli nasza polska produkcja powinna być najtańsza ?

    powinniżmy wspierać naszych! wcale niesą gorsi w tym.

    wspieram rodaków jeżli ich produkty są rzeczywiżcie najlepsze w ofercie w stosunku ceny do jakożci a nie dlatego że to nasze aż taka patriotką nie jestem za naszą wspaniałą najniższą krajową

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    @paulajna wrote:

    patrz ilu ambasadorów: [usunięto_link]
    przekonujące bardziej niż testy? to nie są osoby z pierwszych stron gazet więc chyba są wiarygodne.

    Zależy z jakich gazet. 😉 Kasia Cichopek rzeczywiżcie nie przekonałaby mnie do zakupu takiej odzieży. Natomiast jak widzę prawdziwego sportowca, to co innego.
    [usunięto_link] wrote:

    jak sie okazało niestety będę pracować przez całą zimę raczej na dworze … ;/

    W takim razie nie tylko super czapka ci będzie potrzebna.
    [usunięto_link] wrote:

    zawsze można spróbować założyć dwie na siebie 😉

    Zdecydowanie lepiej jedną a porządną.
    [usunięto_link] wrote:

    czyli w sensie nie zmarznę przy -18 ale nie będzie mi gorąco przy -3 jak będę biegać?

    To zależy od twojego organizmu i twojego biegania. Obojętnie co będziesz miała na sobie, to w przypadku biegania temperatura ciała się zwiększy. Kwestia tego jak bardzo materiał będzie pozwalał na przepuszczanie tego ciapła na zewnątrz a wełna merino ma bardzo dobre takie włażciwożci.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    jak sie okazało niestety będę pracować przez całą zimę raczej na dworze … ;/

    W takim razie nie tylko super czapka ci będzie potrzebna.

    w takim razie zainwestuję w nią (jak tylko dostanę wypłatę)

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    zawsze można spróbować założyć dwie na siebie 😉

    Zdecydowanie lepiej jedną a porządną.

    no wiem to był tylko żart

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    czyli w sensie nie zmarznę przy -18 ale nie będzie mi gorąco przy -3 jak będę biegać?

    To zależy od twojego organizmu i twojego biegania. Obojętnie co będziesz miała na sobie, to w przypadku biegania temperatura ciała się zwiększy. Kwestia tego jak bardzo materiał będzie pozwalał na przepuszczanie tego ciapła na zewnątrz a wełna merino ma bardzo dobre takie włażciwożci.

    znaczy z tym bieganiem to był tylko taki przykład może ale chodziło mi ogólnie jaka jest różnica między tą super ekstra wełna a materiałem „termo”

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    no wiem to był tylko żart

    Jak się nie ma dobrej odzieży, to trzeba się jakoż ratować w skrajnych sytuacjach.
    [usunięto_link] wrote:

    znaczy z tym bieganiem to był tylko taki przykład może ale chodziło mi ogólnie jaka jest różnica między tą super ekstra wełna a materiałem „termo”

    Materiał term o, to sztuczny materiał a wełna merino jest z owiec, więc jest trochę droższa przez to. Do tego ta wełna ma lepsze osiągi, więc jeszcze trzeba dodać to do ceny. Dlatego odzież taka jest droższa niż syntetyczna.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No nie wiem, czy tak niewiele. Dwa razy droższa od ceny, którą podałaż. Wszystko zależy od tego, czy rzeczywiżcie taka czapka jest nam potrzebna. Jeżli tak, to cena nie ma takiego dużego znaczenia, bo liczy się jakożć.

    Tą czapkę masz na lata! Warto tyle wydać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bielizna termoaktywna"

Przewiń na górę