bielizna termoaktywna

  • Autor
    Odp.
  • hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Ja mam koszulke Brubeck. Chroni przed utrata ciepla podczas porannego biegania

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    W Lidlu ostatnio były. Jakie kwoty na to chcecie przeznaczyć?

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Jeżli nie była to markowa odzież to odradzam. Raz się sama przejechałam na kupnie taniej bielizny termaktywnej..

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    No wlażnie to jest ten problem, że mało jest modeli stricte dla kobiet. A takie ciuchy unisex są żrednio wygodne

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Wiosny jak nie było tak nie ma. Zamiast stringów trzeba kupować bielizne term.oaktywna. Co to się dzieje 😀

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    hehe, akurat włażnie o tej mówiłam, że mam ;p

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    są takie specjalne firmy albo w spotrowym

    Sportowybazar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Bielizna termoaktywna to żwietna sprawa,polecam szczególnie jeżeli prowadzimy aktywny tryb życia,np biegamy czy uprawiamy wspinaczkę górską,jazdę na rowerze. Polecam w szczególnożci takie firmy jak Brubeck czy Decathlon.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    A ja polecam tą z Lidla. Nawet się nie spodziewałam, że będzie taka żwietna, ale kupiłam i jestm bardzo zadowolona.

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    sądzisz że przy bieganiu bardziej potrzeba grubszej bielizny zeby cieplo trzymac, czy lepszego odprowadzenia wilgosci?

    Jak biegasz to sama się napędzasz ciepłem, więc nie potrzebujesz strasznie ciepłej bielizny, bo sie zagotujesz najzwyczajniej. Do tego przy wysiłku pocisz się, więc jak najbardziej trzeba zwrócić uwage na odprowadzanie wilgoci

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Bielizna termoaktywna to żwietna sprawa,polecam szczególnie jeżeli prowadzimy aktywny tryb życia,np biegamy czy uprawiamy wspinaczkę górską,jazdę na rowerze. Polecam w szczególnożci takie firmy jak Brubeck czy Decathlon.

    Brubeck tak, ale Decathlon nie robi ciuchów. On sprzedaje produkty różnych firm tylko.

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Tutaj chyba tylko opinie o modelu ciucha i ogólny profesjonalizm firmy może ci pomóc. Bo raczej ciężko oszacować ile może potu odprowadzić + nie każdy się tak samo poci.

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Zawsze można się p****żć do sklepu i zapytać sprzedawce. Zazwyczaj wiedzą co warto kupić i który model jest lepszy

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    co to znaczy UA?

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    nie wiedziałam że to aż takie proste – dzięki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bielizna termoaktywna"

Przewiń na górę