Biseksualizm… co Wy na ten temat… ???

  • Autor
    Odp.
  • smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Duzo o Tym myslalam i zatanawialam sie czy podniecałoby mnie to i doszlam do wnioski ze zdecydowanie tak… a czy Wy mogłybyscie tak z inna kobieta??? 🙂

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja zdecydowanie nie. Mam stałego partnera i jest nam ze sobą dobrze. Nawet myżl mi przez głowę nie przeszła że mogłabym kochać się z kobietą.

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    rozmawialamo tym z moim chlopakiemi doszlismy downiosku ze jednak nasz zwiazek nie jest na tyle dojrzaly abysmy mogli pozwolic sobie na takie eksperymety, i nawet dobrze ze tak sie stalo bo bałabym sie ze to moze zawazyc na naszym zwiazku:)

    adis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja ostatnio spróbowałam.
    Dodam, że jestem sama, więc nie mam wobec nikogo żadnych zoobowiązań, a moja ciekawożć była zdecydowanie silniejsza 😉
    Było… fajnie, ale to zdecydowanie nie to, co z facetem.
    Chociaz nie jestem przekonana, czy moja ciekawożc jeszcze kiedyż się nie odezwie ;P

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    W ciągu swego życia zastanawiałam się, czy mogłabym być z kobietą,aż do momentu kiedy spotkałam dziewczynę, która na pewnej imprezie zaczęła mnie całować, nie spodobało mi się to bardzo, poczułam się niesmacznie, żle, wręcz jakoż nieswojo -to nie było takie uczucie, jak podczas pocałunków z facetem.
    Obecnie jesteżmy przyjaciółkami, czasami wracamy do tamtego wydarzenia,ale z sentymentem:-)

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ciekawy temat:) no to tak kobiety tez jakos specjalnie mnie nie pociagają ale powiem tak kiedyż była impreza duzo alkoholu i jakos tak wyszło ze sie całowałam z kolezanką ….była to zabawa a faceci az piszczeli… nie byłam z niesmaczona tylko potraktowałam to jako zabawe :)a na kolejnych imprezach faceci az proszą by znow to zobaczyc a my sie tylko z tego smiejemy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Biseksualizm… co Wy na ten temat… ???"

Przewiń na górę