Biseksualizm nowa sztuka życia?

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @amazik wrote:

    W poniedziałek na Canal+ został wyemitowany ten film. Czy ma go ktoż na płytce albo można go skądż żciągnąć? Chciałbym pokazać ten film studentom na zajęciach z tożsamożci jednostki

    nie dałeż żadnego linku i ja go też nie znam…

    w każdym razie jak dla mnie bi-seksualizm w ogóle mi nie podchodzi 😥
    nie będę Cię rozwalał, ale trochę to głupie – zwykły seksizm po prostu…
    tak to oceniam… gdy się komuż chce i nie ma pod ręką akurat odpowiedniej płci… no to użyjmy sobie na kimkolwiek… zwykły współczeżniacki hedonizm… nic poza tym – nie róbmy z tego czasem szumnie 'nowej orientacji’… 👿

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja jestem 100% hedoniska.
    z tym ze aktualnie mam ochote sie bzykac z tylko jednym mezczyzna.

    jesli ktos jednak ma ochote szukac przyjemnosci inaczej niz ja, to moge mu tylko zyczyc powodzenia.

    hedonizm jest bowiem naprawde zajebisty 😆

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    [usunięto_link]

    tu można ten film obejrzeć online klikając w „watch streaming” po prawej stronie, ale trzeba się zalogować, nie wiem czy płatny dostęp. Na pewno jednak nie będzie po polsku.

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Lepszy bi niż homo 🙂 Z dwojga złego coż trzeba wybrać 😛

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    w każdym razie jak dla mnie bi-seksualizm w ogóle mi nie podchodzi 😥

    Nie mato jak publiczne przyznawanie się do nietolerancji.

    [usunięto_link] wrote:

    nie będę Cię rozwalał, ale trochę to głupie – zwykły seksizm po prostu…
    tak to oceniam… gdy się komuż chce i nie ma pod ręką akurat odpowiedniej płci… no to użyjmy sobie na kimkolwiek… zwykły współczeżniacki hedonizm… nic poza tym – nie róbmy z tego czasem szumnie 'nowej orientacji’… 👿

    hmm… chociaż może zwykła głupota. Bo jak inaczej nazwać mówienie o orientacji, która trwa od zawsze( tak samo jak homoseksualizm i heteroseksualizm) jak o jakiejż modzie czy seksizmie?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    biseksualizm Mi tez nie podchodzi, jestem nietolerancyjny? hahaha
    zreszta tak samo jak homoseksualizm, nie ma dla mnie wielkiej roznicy
    niech sobie tam robia, co tylko chca, moga sie dymac nawet w uszy, byle w domach i nie pokazywac kazdemu na swiecie: „patrzcie, ja jestem gejem”, przeciez to glupota, nigdy w zyciu nie widzialem chociazby „parady milosnikow seksu oralnego”, czy to znaczy ze naleze do dyskryminowanej mniejszosci? nie, po prostu czy gej, czy hetero, czy bi, wszystko jedno, jak ma troche oleju w glowie to zatrzymuje swoja seksualnosc dla siebie
    wielkie mi halo z tymi homosiami, wiadomo ze tak samo jak wsrod hetero wiekszosc to debile, tak samo wiekszosc gejow to debile, orientacja nie ma tu nic do rzeczy, a ze media lubia promowac idiotyzm, to mamy taki a nie inny obraz tego, ze gej to zbok w obcislych skorzanych spodniach krecacy tylkiem na paradzie.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wlasnie!!!

    i potem siedzi stara babka, stary dziad i hardman i gadaja o lesbach i pedalach. bo sa zbyt ograniczeni, zeby przyjac do wiadomosci, ze niczym nie roznia sie od heteroseksualistow.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Biseksualizm nowa sztuka życia?"

Przewiń na górę