• Autor
    Odp.
  • foka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    hej dziewczyny 🙂 znacie może dobry krem /balsam do pielęgnacji dekoltu i biustu? coż co działa ujędrniająco + nawilżająco itp 🙂

    dorcia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Z avonu jest dobry 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    słyszałam, że na biust są dobre maseczki do twarzy. Muszę wybrać się kiedy na zakupy i wypróbować[ będę chciała sobie kupic jakąż odżywczą, ujędrniającą lub coż w tym stylu]… sama mam duzy biust[80C z przerzutem na D 🙄 ] więc pasowało by o niego jakoż zadbać

    Monisiek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    KOLASTYNA-Z SERII SPECJAL BODY 🙂 POOLECAM 😀

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja obecnie uzywam kremu do biustu z Oriflame. Moim zdaniem jest genijalny! 😀 jednak jest go niewiele, a kosztuje sporo.. Pomimo wszystko warto!

    Wczesniej uzywalam kremu do biustu Miraculum z serii Body Expert. Jest tani, i tez wlasciwie przynosi efekty. Jednak nie takie jak ten z Oriflame 😉

    sajgonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    tez polecam z avonu!rewelacja!

    sasanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A ja używałam (bo mi się skończył) Eveline 3D. ładnie pachnie i pozostawia poczucie dbania o siebie (jakkolwiek to brzmi ) 😛

    Aklime
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    żwietny jest z firmy sexy look, po 7miu dniacz czuc juz lekki efekt.

    a wiecie czy jesli karmie piersia przez nakladki to moge stosowac takie specyfiki?

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    genialny jest z eveline!!!!!! niedrogi a daje rewelacyjne efekty, skora jest taka sprezysta jakby bardziej napieta i jedrna. no i do tego slicznie pachnie. polecam. ja juz 3cia tubke stosuje i nawet nie mysle zeby przestac;]

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja tez jestem za tym kremikiem ujedrnia mam tez kapsulki cla clarinol i one maja dzialanie ujedrniajace musze miec podwojna sile bo mam dosc duzy biust:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " biust :)"

Przewiń na górę